Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ev 23 derece, cift kat pazen aldim, pijamanin altinda kolsuz zıbın var hep. Buyuk olmasi iyi geldi bize, cok rahat etti, lastik kismini ayaktan yukari çekiyorum, bileginde duruyor, potlugu hafif asagi dogru indiriyorum. Corap gibi gecirmiyorum ayagina yani.

1.6 kalın bence 23 için.Ben lcw 1 tog tulumları kullanıyorum 22 derece için. İçinde sadece çıtçıtlı atlet oluyor.Terlemiyor

Konunun canlandigini gormek ne guzel, ozlemisim hepinizi.
Benim adamlar da 1 yasina girdiler, cok sukur. Velet alisverisi hic bitmiyor. Lakin fiyatlar almis basini gitmis. Iyi ki karnimdayken 2 yasa kadar giyim isinin cogunu almisim. Arada yakaladikca mont vb aliyorum. Keske daha cok bez alsaymisim diyorum hala
Operiz sizi teyzeler

1.6 kalın bence 23 için.Ben lcw 1 tog tulumları kullanıyorum 22 derece için. İçinde sadece çıtçıtlı atlet oluyor.Terlemiyor
Sorun tam olarak terleme de degil aslinda, evet kalin oldugunu ben de fark ettm ama, asil sorun terlemese dahi bir koku oluşturması, ekşi ekşi bir koku. Ama katiliyorum, 1.6 23 için kalınmış.

Kızlar çok önemli bir sorum var. Bebişimin kıyafetlerini yıkadım. 9 24 ay arası birkaç ürün almıştım. Onları ütülemeden dolaba astım direk. Kullanacağım zaman ütülerim diye. 0 6 aylıkları da doğuma yakın ütülerim dedim. Asarken birkaç kıyafet odada yere düştü. Eşim bir şey olmaz dedi ama ben yine de güvenemedim. Kirliye geri attım. Sizce abartıyo muyum Yere düşünce siz ne yapıyorsunuz?

Yok artik abartiyon tabii kız, daha neler, silkele gec

Anaa adamı da azarladım niye düşürüyon diye o zaman tamam. Ya evde kedimiz de var biraz ondan tedirgin oldum ama doktor kedinin aşıları olduğu sürece sorun yok dedi.
Ahhdhshdhsh alemsin misal bebe emeklemeye filan baslycak napcan cocugu havaya mi ascan dhshdhshdh

Kizlar su anda hepsiburadada Globber bisikletler indirimde. Kullananlar var mi memnun musunuz, tavsiye eder misiniz?

Kizlar su anda hepsiburadada Globber bisikletler indirimde. Kullananlar var mi memnun musunuz, tavsiye eder misiniz?
Ben aldım bebeğim biniyor ama öyle aman aman binme değil parka bisikletle iniyoruz daha çok kendisi yürümek istiyor oyuncaklarla oynamak istiyor. (23 aylık)

Ben aldım bebeğim biniyor ama öyle aman aman binme değil parka bisikletle iniyoruz daha çok kendisi yürümek istiyor oyuncaklarla oynamak istiyor. (23 aylık)
Tesekkur ederim benim oglum 10 aylik alsam mi bilemedim. Siz kac aylikken almistiniz sizce konforlu mu kullanmasi kolay mi?Katlanir da degilmis galiba o biraz sorun gibi.

Merhabalar öncelikle evladiniz ile saglikla bir ömrünüz olur insallah
Ellerini gecirebileceginiz alt ust takimlar cok kolaylik sagliyor boylece eldiven ile uğraşmiyorsunuz ve zaten eldiven gibi kolayca cikmiyor.acaba ellerini cikardi mi yuzunu cizdi mi diye düsünmek zorunda kalmiyorsunuz.ben onlarla cok rahat etmistim.o kade hizli buyuyorlar ki hevesle alinan cogu kiyafet giydirilmeden kaliyor o yuzden ilk aylar icin cok kiyafet almamanizi öneririm

Tesekkur ederim benim oglum 10 aylik alsam mi bilemedim. Siz kac aylikken almistiniz sizce konforlu mu kullanmasi kolay mi?Katlanir da degilmis galiba o biraz sorun gibi.
Ben 15-16 aylıkken aldım. Ebeveyn kontrol kolu çok sağa sola dönmüyor çok manevra yapmak gerekiyor. Katlanmıyor evet geçen arkadaşlarla ormanda yürüyüşe gidelim dedik onların aracı yüksekti ona koyabildik yoksa normal binek araç bagajına sığmaz. Biz aldığımızda fiyatları bu kadar yüksek değildi. Ama ilerde iki tekerlekli olarak da kullanılabilmesi bir de denge bisikleti olması bize cazip gelmişti bir de piyasası var bebeğim kullandıktan sonra satarız diye düşünüyorum. Eger katlanır bir şey arıyorsanız doona ya bakın onlar bebek arabası gibi katlanıyor.

Yenidoğan kıyafetlerini kuruturken sinek geçirmedim yanından. Doğduktan sonra çamura dusmedikce sorun yasamiyorsun.

ben gittim kidzee den 1 tog aldım. Bacakları dar kalıp. Rahat mı emin değilim. Zıbın üstüne giydiriyorum. Terletmiyor incecik zaten. Ama kollarına dokunduğumda soğuk oluyor.
O yüzden ince müslin örtüyorum. Açıkçası çok anlamlı olmadı.

Kolsuz olması kolları üşütmüyor mu? Tak çıkar kollu da varmış. Bakayım bir teşekkür ederim

Üstünde müslin vs hiçbir şey oluyor mu? Kolları hiç kontrol edebildin mi? Ben de 1 tog aldım kolları soğuk oluyor.

Ben de bildirimi görünce pek sevindim
Ne güzel sürekli canlıydı konumuz. Konu başlığı alışveriş başka muhabbetler yapmayın eleştirisi de alırdık

Maşallah büyüyorlar sağlıkla büyüsünler
Benim oğlum da 13 aylık oldu. Zaman nasıl geçiyor inanılır gibi değil.
Ben hiç alışverişi önden yapmadım ama şu bezleri stoklasaydım iyiydi. Bu hafta 5 numara prima premium care aldım biraz üzdü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…