Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Hepsiburadadan baktım da fiyatları 7000 - 8000 tl şok oldum yanlış markaya mı bakıyorum dedim. Amazon almanyada 3800 tlye denk geliyor, Türkiye fiyatı uçmuş

Hepsiburadadan baktım da fiyatları 7000 - 8000 tl şok oldum yanlış markaya mı bakıyorum dedim. Amazon almanyada 3800 tlye denk geliyor, Türkiye fiyatı uçmuş
Evet maalesef uçmuş Aslında Almanyadan arkadaşım getirirken orada 2 ye yakın fiyatı varken burada 3-4 arasıydı. Orada da artış olmuş sanırım.
Dolaptan temiz az kullanılmış tercih edebilirsiniz.

Kızlar merhaba. Henüz 13 haftalık hamileyim ama doğum yaklaşırken maddi anlamda sıkışmamak adına parça parça alınması gerekenleri alalım dedim. Size sorum bu gümüş göğüs kapaklarından alsam uzun süre kullanılmayacağı için doğuma kadar kararma yapar mı sizce?

Ben hiç kullanmadim meme kalkanı.Memeyle ilgili hicbi problem yaşamadım.Belki siz de yaşamazsınızonların silikon olanları da var.Kullanan arkadaşlar size daha sağlıklı yorum yapicaklardir.Nacizane tavsiyem büyük parcalardan başlamanız.Fiyatlar her geçen gün katlanıyor.

Teşekkürler herkesin ihtiyacı başka oluyor gerçekten Aslında park yatak da aradan çıkarsam iyi olur. Kraft calipso 2 çok önerilmiş ben de beğendim ama anne yanı olarak da kullanmak istiyorum o özelliği yokmuş Biraz daha araştırıp yazayım buraya tekrar

Eğer memeyi iyi tutturup yara yapmazsan hiç ihtiyaç duymazsın. Benim yara oldu ve tek kurtarıcım kalkandı. 2. aydan sonra bırakmıştım, mastit başlangıcı ve hassasiyet olunca tekrar başladım. Silikon kalkanlar da iş görebilir, tek farkı gümüş olunca antibakteriyel oluşu. Ebebek markası almıştım, diğerlerine göre bayağı uygundu. Kararma kapalı tutunca ve kuru kalırsa olmaz bence.

Kanguru tavsiye üzerine ergobaby aldım, çok güzel ama bebeğim sevmedi, biraz daha şans vereceğim. Umarım sever. Şimdi de oto koltuk için tavsiyenize ihtiyacım var. Zamlar gelmeden aradan çıkarmak istiyorum. Alırken sizce neye dikkat etmeliyim? Siz neler kullanıyorsunuz?

Biz Joie i spin 360 kullanıyoruz.ADAC tan en yüksek başarı puanıyla geçen koltuk.Cok memnunuz.360 derece o kadar da önemli değil diodum.Aldiktan sonra öyle olmadığını anladım.Bebegi yerleştirirken koltuğu dışardan kendime çevirmek,araç seyir halindeyken bebeği kendime,diğer yana ve öne cevirebilmek muazzam biseymis.

Ben de 360 derece önemsiz diye düşünmüştüm ama haklısınız onu da değerlendireyim, teşekkür ederim. Peki koltuk yüksekliği nasıl, baktığım bazı modellerde alçak çocuk göremiyor vs yazmışlardı.

Türkiyede yaşasam joie i spin alırdım ben de, yaşadığım ülkede olmadığı için graco nun ona benzeyen adaclı oto koltuğunu aldım . 360 derece dönebilmesi çok önemli bence, büyük rahatlık sağlıyor

Canım bilinen markalara 6 7 bin verme boşuna. Bak ben bunu aldım. Alman malı der susarım. Koltuk süper. İlk kargodan gelince açtık. Çok sağlam hissettiyor. 3 bin liraya miss. Tavsiye ederim. 360 dönme özelliği var. Toptether kemeri var. 3 kademeydi sanırım yatırma var. Yenidoğandan itibaren kullanılıyormuş ama ben ilk 3 ay özellikle port bebe kullanacağım.

Ben lcw 1.6 tog kullandim, oda 23 derece, hem terletti hem hep koku yaptı resmen ekşi ekşi. İcine sadece zibinla da ince pijamayla da her turlu denedim ama ayni sonucu aldim, oglum da daraliyordu, giymeyi reddediyordu bu sebeple. Sonra Instagram elauykutulumları diye bir sayfa var ordan pazen aldim, aşırı memnun kaldim, cok rahat giyiliyor, oglum da rahatsiz olmadığı icin hic sesini cikarmadan giyiyor orasini burasını cekistirmiyor. Terletmiyor da usutmuyor da. Ben kolsuz aldim, icin normal bir pijamayla giydiriyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Hatta hep sey diyodum, bu tutar mi ki yaaa, ama hic oyle degilmis cidden cok iyi yaz icin de muslin uretiyorlar ama onu denemedim tabii.

Ben de oradan 2 kat pazen aldım ama üstüne giydirince çok büyük oldu rahatsız oldu giydirmedim. Seneye deneyeceğim. Eviniz kaç derece? Çift kat pazen mi aldınız? Pijamanın altına yarım kol zıbın da giydiriyor musunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…