Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Çok geçmiş olsun
Seruma ne katmışlardı? Parol falansa sorun olmaz. Zaten emzirdiğini söylediysen ona göredir muhtemelen
Saol canim buraya serum taktirmadan önce yazmıştım emzirdigim için ona uygun ilac kattı doktor içine yine de 2 saat emzirme ilk emzirmeden öncede sağ sonra emzir dedi

Kesinlikle park beşik alın bence ben ahşap aldım memnunum ama yinede park beşik alsam daha rahat edermisim

İkizlerim var büyüyen yatak aldık odalarına. Ama şöyle bir sıkıntı oldu. Benim boyum kısa yatakların boyu yüksek bebekleri yatırırken hep uyandılar. Bi de park yataklarımız var. Anne yanı olabilen. Hala onları kullanıyoruz. Bence bebek odası için yatak hiç acil bir ihtiyaç değilmiş. İlk etapta anne yanı park yatak tek ihtiyaç. zamanla bebeğin ve evin durumuna göre alabilrisiniz bence yatağı. Biz welcare diye bir park yatak almıştık. Piyasadaki en ucuuz anne yanı olabilen park yatak, çok memnunum. Çok para vermeye gerek yok bence, hepsi aynı işlevi görüyor

Evet sanki ben de park yatak alacağım. Beşiği bilmiyorum, belki biraz büyümesini bekleyip montessori’ye geçerim.

Ben de park yatakların görselini beğenmediğim için almadım . Meltem smarttan ahşap anne yanı olabilen beşik aldım. Yatak olarak yataştan twiny aldım .Park yatak almadığım için pişman değilim Görsel olarak da ekleyeyim. Şifonyeri de ikeadan aldım , her şeyi ayrı ayrı alarak kendimce takım yaptım . Fikir olur belki size de

Eklentiler

• D796511F-B28D-436F-A508-69A0FED37137.jpeg
    81,7 KB · Görüntüleme: 132
  • 4C59A2D2-0204-4252-A122-D5185FF860CA.jpeg
    101,1 KB · Görüntüleme: 124

Ayy bu da çok güzelmiş. bayıldım. Biz dolap ve şifonyerini caploonba’dan aldık ama aynı modelin yatağı da büyüyen beşiği de çok kabaydı. Onu da daha sonra alayım demiştim. Bu sizinki zarif ve güzelmiş.

Teşekkür ederim ben de her baktığımda iyiki bunu aldım diyorum büyüyen beşikler ve park yataklar benim zevkime pek uymadı

Teşekkür ederim ben de her baktığımda iyiki bunu aldım diyorum büyüyen beşikler ve park yataklar benim zevkime pek uymadı

Aynı bakış açısındayız sanırım. Ben park yatak alırım yine, yazın yazlığa giderken vs iyi olur. Ama odasına bu tarz bi şey alayım, ikea’da da beğenmiştim altı çekmeceli yine kademeli bi beşik. O da olabilir.

Aynen park yatak seyahatlerde iyi oluyor. Biz de annemin evi için alacağız bi tane . Ikeadaki beşikler de çok hoş , ben alırken altının tekerlekli olmasına dikkat ettim temizlik yaparken kolay oluyor bi de sallanabilmesi önemliydi , uykuya dalarken hafif sallıyorum kolay oluyor uyutmak

Bizim besigimizde bundan genel olarak bende memnunum sadece oğlum fazla hareketli ve artık kenarlardan tutunup ayağa kalkıyor aşağı indirdik ama şimdide kenarlarındaki aparatı fark edip ben görmeden acar düşer diye korkuyorum ona careyide vidayla sabitlemekte bulucaz sanirim onun dışında çok memnunum beşikten

Size de sorayım, yataş twinyde sünger çökme yaptı mı?

O aparatı açmaya gücü yeter mi ay bu bebeler çok tehlikeli valla , benimki de kendini pergel gibi döndürüyor en kısmına boylu boyunca yatmış buluyorum sabahları, bacaklar iki büklüm ama biz de çok seviyoruz beşiğimizi . Ayaklansın iyice hareketlensin o zaman montessori alırım diye düşünüyorum

Orayı bir farketse yeter gücü bende yaza oda yapip yatak almayı düşünüyorum odasını yapmamıştık kışı kazasiz atlatırız umarim

Alerjik bebekler için Lipofix veriyormuş doktorlar. Görünce aklıma geldiniz söyleyim dedim

herkese merhaba bu hastane çıkışında kullanılan pusetleri kaç aya kadar kullanabiliyoruz birde oto koltuğu olarak kullanılabiliyor mu tavsiye verecek olanlar varsa çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…