Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Canım bu saydıkların organik değil detaylı araştırmanı öneririm

Ben aldım canım öğüttürüyorum baya sevdi gibi

kızlar bu ürün bebekler için kullanılıyormuş ne olduğunu bilen varmı yada kullanan ilk kez gördüm

doğal masaj yağları özellikle pişik ve gaz sancıları için sarı kantaron yağı , burun aspir zımbırtısı işte ,ateşölçer ,az miktarda kıyafet zıbın, çorapplı pijama, eldiven vs , banyosu için yine doğal içerikli sabunlar tercih etmenizi öneririm. kıyafeti asla çok almayın çok çabuk büyüorlar belki 2. sefere giyemiyolar

Merhaba canlar benimde 4. Bebeğim göz atarken buralara karşılaştım konuda dendiği gibi hızlı büyüyor bebisler.Yine de prematüre kıyafet ve bez almıştım doğumda tam oturuyor üstüne çünkü tabii hemencecik büyüyorlar birer tane yeterli oluyor.Sonrasi için herşeyden 3 er 4 er tane mümkünse takım almayı tercih ettim zıbın, çıtçıtlı, müslin bezi,eldiven, çorap,bere,pijama takımı 2 tanede uyku tulumu çok işe yaradı.Ates ölçer,süt bezi,süt pompası ve torbası,sudocrem veya bapanthol,biberon çift yine,emzik 3. Çocuğumda kullandım sadece Chicco nün kauçuk uclusunu aldım memeyle birlikte onuda biraktirdim büyüyünce sorun yaşamadık unuttu gittiAklıma geldikçe yazarım.

Ben de değişik duruyor

Ben hiç emzirme yastığıyla emziremedim. Benimki doğdu doğalı değişik emmelerde. Ayakta, pilates topunda. Oturarak. Farklı bir tarzımız var
Bende kullanmadim hiç ilk 1 ay ufak bir yastığı vardı onun üzerine yatarak emdi sonra normal kucakta emdk

Ben de değişik duruyor

Ben hiç emzirme yastığıyla emziremedim. Benimki doğdu doğalı değişik emmelerde. Ayakta, pilates topunda. Oturarak. Farklı bir tarzımız var
Bnde 1 ay kullandım
Daha ayakta salladım emzirme yastığıyla

Merhaba, bebegime uyku tulumu alacagim hangi markayi tavsiye edersiniz? Owli ve kidzee iyi görünüyor ama bilemedim. Bir de tog konusu var 2.5 tog cok mu kalin olur acaba kışın 24 25 derece oluyor ev genelde

Merhaba, bebegime uyku tulumu alacagim hangi markayi tavsiye edersiniz? Owli ve kidzee iyi görünüyor ama bilemedim. Bir de tog konusu var 2.5 tog cok mu kalin olur acaba kışın 24 25 derece oluyor ev genelde
Biz Waikiki den almıştık doğumdan önce canım.Bir kere bile giymedi.Ama kalitesi,yumuşaklığı muhteşem.Bi bak istersen.

Ben instagramdan diktiriyorum henüz gelmedi ama baya memnun olan var.

Biz Waikiki den almıştık doğumdan önce canım.Bir kere bile giymedi.Ama kalitesi,yumuşaklığı muhteşem.Bi bak istersen.

İkisine de bakıyorum teşekkür ederim

Green clean kullandiniz mi hic? Demir damlasi lekesi haric (onu da farmasi oxiclean ile hallediyorum) herseyi cikariyor, ki bebeklerim direndigi icin ek gidada onluk bile kullanmiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…