bebegim olsun diye 500 yasin okutuyorum bana yardım etmek isteyen arkadaşlar varmı ??

canım eger yanlış bilmiyosan bu 500 lük yasin okuyunca her kişi bitane okuyabiliyor..
eger öyle değilse benim annem ezbere biiyor 10tanede okutabilirim

canım saol allah razı olsun bir taneydi kişi başı ama ben bitirdim 500 ü de aştı allah hepinizden razı olsun yüreginzideki güzelikleri versin sizlere .. hakkınızı helal edin ...

Akşam okuyamadım eve geç gittiğim için bu akşam okuyacağım Allah kısmet ederse.

Allh yar yardımcın olsun
Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin
Canım sana bi öneri dde buluncam
Gece teheccüd namazına kalk ve allha yalvar dua et şüphesiz ki rabbimiİn bize en yakın olduu namazlardan biridir twheccüd vakti ve namazı eger bilmiyorsan yazayım veya güvenilir bir siteden bak canm eminim derdine derman olacaktır buarada yasınlerin makbul ve kabul olsun

saol cnm olur cnm yazarsan sevinirimmm

Canim ben 1 tanesini okudum,
2 gun icinde de 4 tanesini okurum Allah kabul etsin insAllah..

saol cnm olur cnm yazarsan sevinirimmm

Cenâb-ı Hak Peygamber Efendimiz’e (asm) bu namazı şu âyetle emretmiştir: “Ey Resûlüm. Gece vakti de uyanıp, sadece sana mahsus fazladan bir ibadet olarak teheccüd namazını kıl. Umulur ki Rabbin seni övülmüş bir makam olan en büyük şefaat makamına çıkarır.” İsra Sûresi: 79.
Canım bnm tabikide yazayım bak şimdi eger normalde namaz kılıyorsan vîtr namazını kılmıcaksın gece teheccüd namazından sonra kılacaksın
Eger kılmıyorsan diye yazıyorum şimdi
Uykudan kalkıp güzel bir abdest alıyorsun feyz ve ihlas ile inş
Daha sonra niyet ettim teheccüd namaZı kılmaya diye soyluyosun aynen normal namazdaki gibi subhaneke fatıga peşinden bir sure okuyosun hangisi kolayına gelirse canım 2. Ci rekatta selam veriyorsun
Kimi saabeler 2 kimi 6 kimi 8 rekat kılmış ama genelde 2 rekat kılınır
Daha sonra semaya dönüp aç ellerini rabbimize dua et ona yalvar dök içini ne sıkıntın varsa dök yüregini ac ellerini actıgın gbi
Zaten gözyaşların dökülecek yanaklarından bırak silme kalsın aksınnnn kalbine doğru inan ömründe o geceyi hiç unutmayacaksın canım
We sunu unutma rabbim senin yanında olacak
Sen rabbimize yakın olmk için tatlı uykndan kalkıp nama kıldın çünkü ona muhtaçsın
Ya rab ol de olsun diye dua ettt
Hayırlısı için dua et
Hissedeceksin içindeki korun yawas yawas gittigini inş ilerde bnada dua edeceksin hadi bakalım sıra sendeeee
Her gece yapabılırsen emeline kosa kosa ulasırsın bunuda untma kardeşim
Rabbim yüzünü yüzünüzü güldürsün
Cennet kokusunu içinize cekmeyi nasip etsin
Rabbim hayırlı zamanda hayırlı ewlat nasip etsinn

cnım allah razı olsunn ben arada kalkıyorum gece namazınaa ama devam etrrcem inş herşey allahtan ... allahta sana ne muradın varsa versin cnm çok saol allah razı olsun..

cnım allah razı olsunn ben arada kalkıyorum gece namazınaa ama devam etrrcem inş herşey allahtan ... allahta sana ne muradın varsa versin cnm çok saol allah razı olsun..

Canm bnm bnmde suan rabbimzden istedim senin hacetinin yerine gelmesidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…