bebegim olsun diye 500 yasin okutuyorum bana yardım etmek isteyen arkadaşlar varmı ??

slm cnm az önce 1 yasin okudum senin için Allah kabul etsin inşallah benimde 2.5 yıldır olmuyo sebepsiz seni çok ii anlıyorum banada 1 aşılama 1 tüp bebek yapıldı olmadı helede tüp bebek de olmayınca umutsuzluğa kapıldım nasip inşallah en kısa zamanda bizede evlat nasip eder

saol cnm allah razı olsun rabbim inş en kısa zamanda sanada versin yürgindeki güzeliklerini aynıyız bnde 2,5 yıldır dşünüm eve tüp bebekten sonra çok zor :KK43:(

Merhaba oz_me,

senin için 1 Yasin okudum. Eksik varsa yine okuyabilirim ilerleyen günlerde.

mrb cnm çok saol allah razı olsun cnmm kişi başı 1 yasin okutuyorum cnmm çok teşk ederim .. seninde duaların gerçek olsn inş

2 ,5 yıldır bebek düşünüyoruz olmadıı :KK43:2 aşılama bir tüp bebek denemesi geçirdim ama negatif duanın gücüne inanıyorumm Allahım isteyen herkese versin kişi başı 1 yasin okunucak 2 haftam var bana yardım edermisinz ??

bende 1 tane okurum canım Allah yardımcın olsun benımde olmuyor sebepsiz ınfertılıte bızımkıde ınsallah Rabbim en kısa zamanda hayırlısını nasıp eder

Allahım once saglık sıhhat versın gerısı gelır ınsallah:KK16:

2 ,5 yıldır bebek düşünüyoruz olmadıı :KK43:2 aşılama bir tüp bebek denemesi geçirdim ama negatif duanın gücüne inanıyorumm Allahım isteyen herkese versin kişi başı 1 yasin okunucak 2 haftam var bana yardım edermisinz ??

merhaba canım bende 1 yasin okurum....inş muradın gercek olur......bende bebiş istiyorum şimdilik yok ama nasıpse gelicek meleklerimiz:KK16:

cnm allah razı olsun bizi bizden başka kimse anlamazz rabbim kimseyi evlatla sınamasın çok zor elimdne gelen herşeyi yaptım olmadıı vardır elbet rabbimin bildgii ... okuyunca bana yazarsın bnde listeme yazarım çok saol cnm .. allah en kısa zamanda yüregindeki dilegini versin inş..

canım yasin süresini senin adına okudum ALLAH kabul etsin

özme ben dün gece okudum 1 tane yasin canım bilgin olsun.. işallah hayırlı haberler verirsin burdan

canım ben de senin için okurum, her kişiye 1 tane okutuyorum demişsin, onun için 1 tane okuyacağım ama eksik kalırsa daha fazlasına da yardım ederim. Rabbim gönlüne göre versin. Bana ve arayan herkese nasip etsin. Ben de Türkçe'den okuyacağım Allah'ım kabul ederse, ne olur hakkını helal et. Tefriciye de okuyabilirsin, yardım ederim.

Hahahaha şaka gibisiniz yaa :KK70:
baba adı istiyorlar bide :) kızım git adam akıllı muayene ol yasin masinle iş gitmez :KK70: okuyacaksan bari kendin oku ona buna okutarak sevapmı kazanacaksın :KK70:

Hahahaha şaka gibisiniz yaa :KK70:
baba adı istiyorlar bide :) kızım git adam akıllı muayene ol yasin masinle iş gitmez :KK70: okuyacaksan bari kendin oku ona buna okutarak sevapmı kazanacaksın :KK70:

bence sen şaka gibisin nerden biliosun doktora gitmediğimi yardımın dokunmucaksa yazma burda herkes emek ediyor bişeler yapıyor bebegi verecekse ALLAH verecek doktor deil onlar araç sadece ... insanların duygularından oynamaya hakkın yok ayıp biz elimzden gelen herşeyi yapıyoruz veren ALLAH alanda ALLAH .. sen gökten inmedin ... kendimde okuyorum merak etme sen için rahat etsin töbe yarabbim ya ya ne insanlar var. sevap ne onu bile bilmezsin eminim sen .!! hayatında hiç sevap yaptın mı acaba ..

canım ben de senin için okurum, her kişiye 1 tane okutuyorum demişsin, onun için 1 tane okuyacağım ama eksik kalırsa daha fazlasına da yardım ederim. Rabbim gönlüne göre versin. Bana ve arayan herkese nasip etsin. Ben de Türkçe'den okuyacağım Allah'ım kabul ederse, ne olur hakkını helal et. Tefriciye de okuyabilirsin, yardım ederim.

allah razı olsun cnm helal olsun ..

bence sen şaka gibisin nerden biliosun doktora gitmediğimi yardımın dokunmucaksa yazma burda herkes emek ediyor bişeler yapıyor bebegi verecekse ALLAH verecek doktor deil onlar araç sadece ... insanların duygularından oynamaya hakkın yok ayıp biz elimzden gelen herşeyi yapıyoruz veren ALLAH alanda ALLAH .. sen gökten inmedin ... kendimde okuyorum merak etme sen için rahat etsin töbe yarabbim ya ya ne insanlar var. sevap ne onu bile bilmezsin eminim sen .!! hayatında hiç sevap yaptın mı acaba ..

Kişisel hakaret etme alırım senin aklını haddini bil.Ayrıca ben deistim kendi bildiklerinizi kendinize saklayınız.Bir dine inanıyorsan sen getirmelisin hükümlerini başkasına okutarak deil tatlım :) neyse cevap verme sen uzamasın konu çünkü ortak noktaya varamayız sen hüloğcusun ben deist :) öptüm canım hadi bay bay :)

Kişisel hakaret etme alırım senin aklını haddini bil.Ayrıca ben deistim kendi bildiklerinizi kendinize saklayınız.Bir dine inanıyorsan sen getirmelisin hükümlerini başkasına okutarak deil tatlım :) neyse cevap verme sen uzamasın konu çünkü ortak noktaya varamayız sen hüloğcusun ben deist :) öptüm canım hadi bay bay :)

al bakalım nasıl alıosun aklımı sen haddisni aşma bnce tedavi gör en iyisi sen yazık sana !!!!! kendimize saklarız saklamayız sana kalmadı bu hadi işine git sen en kısa zamanda da tedavi gör allah ıslah etsin seni ..

Eğitim seviyenizin ve kalitenizin düşük olduğunu nede güzel gösterdiniz Kendinizi tanıttığınız için teşekkür edeiyorum size :) Şimdi mahallenize geri dönün dedikodularınızı yapın kadın programları izleyin.Bol keyfler :)

Eğitim seviyenizin ve kalitenizin düşük olduğunu nede güzel gösterdiniz Kendinizi tanıttığınız için teşekkür edeiyorum size :) Şimdi mahallenize geri dönün dedikodularınızı yapın kadın programları izleyin.Bol keyfler :)

merk etme ben egitimimi gayet ii aldım senin gibi seviyesizlerin seviyesine düşmemesinide bilirim elhamdürlillah ..... bir daha sakın yazma bu konuya başka yerde ara kendine ugraş senin gibi işsiz güçsüz inançsız insanların yeri yok burda hadi başka kapıya ....

Konunuz infertilite bölümünden dualarımız sizinle bölümüne taşındı.

Bende 2 yasin alıyorum canım akşam senin için açıp okuyacağım.Allah kabul etsin.

X