bayram kavgası..

bu konulara gelinceye kadar oooo :) kp der vakti zamanında terk etmiş oraları.. kimsesi yok oradakiler dışında tamamen kv tarafına bağlı.. kv nin emri altında bir adam

hakkariye gittik.. normal de olmuyor dediler ama ben çok korktuğum için bize denk geldi silah olayları

bundan sonra asla görüşmem..

şimdi biz kalabalık bir aileyiz kuzenler falan toplaşırız güzel olur. eşim de tanışsın istedim ama olmadı

Şakayı kaka anlıyorsan o senin problemin.

kendileri hem yemeği hem yolu karşılamayı teklif ettiler kabul etmedim. hakkariye gittim.
ben zaten keşke inebilseydim arabadan diyorum ama benim için gerçekten imkansızdı yürüyemezdim
Keşke yani dediğim gibi o dediğiniz çekirgeti ömrümde ilk kez gordum normalde her bocektem korkmam ama bundan korktum ciddi ciddi hem büyük hem tuhaf hemde üstüne atlıyor ama ne bileyim orada yaşayan insan o korkuyu anlamaz sacma gelir çünkü onlara alışkın oldukları için normal geliyor yine kötü olmus dediğim gibi benim hoşuma gitmezdi .
Tahmin ettim Hakkari yada Şırnak diye de o çatışma olan bolgelere nasıl girdiniz ya hadi girdiniz ne gerek var Alalh korusun ben batmandayim ve tayinimizin belli olduğu gün Aybüke öğretmen yıldan seken kurşunla şehit oldu yani Allah korusun gerek var mı ...

Masraf işini teklif etmiş ama demekki laf olsun diye telif etmiş yoksa siniroenmezdi yada maddi durumu kötü mü yani etkileyecek gibi mi ?
Yine de surda haklısınız ya hiç gitmeyecek evde yiyelim diyecek yada gittiği yerde surat aşıp söylenmeyecek bende sevmiyorum öyle insanları ...
Kötü olmuş

korucularda olabilir denildi ama benim için fark etmez o mermilerin nasıl alev topu gibi geçtiğini gözlerimle gördüm.

ben baya önce gidelim tanışalım demiştim. onlarda geçenler de eşime hadi gidelim demişler.
Ya parça parça okuyunca işin aslını bilmeden yorum yapıyorum ister istemez .Yinede belki ağız ucuyla demişlerdir biz kqrsilayaalim diye öyle görünüyor :)

korucularda olabilir denildi ama benim için fark etmez o mermilerin nasıl alev topu gibi geçtiğini gözlerimle gördüm.
Olavilir çünkü çatışma olacak bir bölgeye kolay kolay geceirmezler neyse geçmiş olsun valla gerek yok öyle tehlikeli islere Allah korumuş yinede

gerçekten çok değişik bir böcek ve çok büyük.. bende girmeyi isterdim ama yine olsa yine inemem o arabadan..
kim isterki 38 derece de arabada terden su gibi olmayı?

Demişler birine nasıl erkek istersin demiş anası babası ölmüş olanından. Benimkilerde 100 sene oncesi kafaları var memlekete gittiğimizde 10 gun anca sabrediyorum herşeyleri bir olay herşey farklı onlara. Cogu zamanımı mutfakta geciriyorum sohbetlerine dahi girmek istemiyorum. Her aile gercekten cok farklı. O yüzden aile ye daha cok dikkat etmek lazım bence.

O böceğin adı dana burnu. Hem uçuyor hem kocaman hem göreni kendinden nefret ettiriyor.. Geçen sene balkona gelmişti eve girmeden yakaladık onda bile o kadar rahatsız oldumki.. Yaratık gibi bişi off

yok maddi durumları oldukça iyi. ki gerçekten çok uygun yerler ayarladım yine de az gitsin diye..

O böceğin adı dana burnu. Hem uçuyor hem kocaman hem göreni kendinden nefret ettiriyor.. Geçen sene balkona gelmişti eve girmeden yakaladık onda bile o kadar rahatsız oldumki.. Yaratık gibi bişi off

yani düşünün ki sağınız da solunuz da her yerde o böcekten var üstüne bir de her yer çekirge dolu.. inebilir misiniz arabadan?

bu konulara gelinceye kadar oooo :) kp der vakti zamanında terk etmiş oraları.. kimsesi yok oradakiler dışında tamamen kv tarafına bağlı.. kv nin emri altında bir adam
O zaman durum tersi oluyor. " ayşe nasıl kayinvalide ki gelinine sözü geçmedi " oluyor. Ve kayinvalide tarafından doldurulan kayınpeder ki bu durum daha fena

Oy gerçekten değişik ...sahur hazırlarken mutfakta türedi eşim gece çalışıyordu ilk kez korkudan onu aradım mutfağı kapattım altini havluyla kapattım yine de çıktı en son öldürdüm valla akrep gibi kıskacı var çocuğun odasına filan girse ...
Esimde telefonda diyoki kelebektir o sabah gördü şimdi heryerde anlatiyo o nasıl biseydi öyle diye

çok gereksiz atraksiyonlara girmişsiniz..
kendinizi tanıyor olmanız lazım..
arabayla köye, hem de ücra yerlere gidiyorsanız illa ki börtü böcek olur..
benim eşim misafirlikte arabadan inmese ben çok mahçup olurdum doğrusu..
iki taraf da hatalı, bilemedim bundan sonra ne yapılır??

bende o kısma takıldım, bir kişi de arabaya ekmek arası bile bi şey götürmemiş.. Orda ben olsam kesin arabada arkadaşlık ederdim arkadaşa :)

Benim arkadaşım eve girdiğini görünce çocuklarla balkona kapamış kendini. Eşi o arada İstanbulda uçağa biniyordu düşünün. Yılmamış beklemiş eşi gelene kadar girememiş eveo derece sinir bozucu tiksindirici bişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…