Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Ovulasyon günüm biraz karışıktı.Regl tarihlerini not ederim, 29 günde bir oluyorum geçen ay da çok geç oldu, yani 9-14 arasıydı sanrım...ovulasyon testi ateş ölçme hiç bir şey yapmadım...sen yaptın mı ?

Ben bu ay ovulasyon testine başladım. Aslında biliyor musun ben son bikaç aydır nerdeyse 25-26 günde bir regl oluyorum. Erken yumurtladığımı sanıyordum ama öyle değilmiş. Bu ay testlere göre 15-16sında yumurtladım ben de ona göre ortalama bir Bat hesapladım 28'i dedim. Bakalım bu ay nasıl olacak? Yani insanın hesapladığı gibi olmuyor yumurtlama tarihleri. :KK53:

ben yapmadım ama biri yapmış ,yazmıştı canım. şöyle oluyor biraz açık yazacam mecbur madem deneyecen:)) eşin bardağa boşalacak sanki sperm testi verir gibi, daha sonra bi şırınganın iğnesiz olacak tabiki plastik kısmı ile spermleri şırınga çekip ,eşin şırınga ile vajinaya enjekte edecek canım sperm bitene kadar böyle yapacaksınız, kadının biri yapmış hamile kalmış o ay...kusura bakmayın biraz alenice yazdım ama arkadaş sorunca mecbur kaldım...

Allahaşkına bunu acaba kendisi mi düşündü buldu bir yerden mi duydu :KK15: Deney yapar gibi bu ne ayol ahahah. :KK52: Bir insanın aklına nasıl böyle bir şey yapmak gelir aklım almıyor. :KK53:

bilmiyorum canım işte çaresizlikten kendileri aşılama yapar gibi yapmışlar...herkes bi yol deniyor canım sanırım spermler daha iyi gidiyor,dışarı fazla akmıyormuş...

çok açık konuşuyoruz diye kızara kızara yazıyım.
Çaresizlikten değil bence oda birinden duymuştur, adamın biri oğlunun kısır olup olmadığını test etmek için bardakta sperm incelemiş. Amca bilimadamıydı galiba :)

burda erkeklerimize çok iş düşüyo, hooop ben spermlerimi yolladım kalkıyım sen yat yok,
içerde misafir gibi bi süre bekleyecekler, ani çıkışlarda spermlerde aynı hızla çıkarmış
ve çok mantıklı

Allahaşkına bunu acaba kendisi mi düşündü buldu bir yerden mi duydu :KK15: Deney yapar gibi bu ne ayol ahahah. :KK52: Bir insanın aklına nasıl böyle bir şey yapmak gelir aklım almıyor. :KK53:

valla bilmem tatlım ben bu yazıyı çok önceden okumuştum...söylediğine göre kendi aklına gelmiş,yapmış daha sonra anlatıyordu hatta bi kaç kişi bende bu ay deneyecem diyordu...

çok açık konuşuyoruz diye kızara kızara yazıyım.
Çaresizlikten değil bence oda birinden duymuştur, adamın biri oğlunun kısır olup olmadığını test etmek için bardakta sperm incelemiş. Amca bilimadamıydı galiba :)

burda erkeklerimize çok iş düşüyo, hooop ben spermlerimi yolladım kalkıyım sen yat yok,
içerde misafir gibi bi süre bekleyecekler, ani çıkışlarda spermlerde aynı hızla çıkarmış
ve çok mantıklı

aynen canım ya eşime diyorum bekle valla bugünler çok öenmli bir tane sperm bile bizim için çok önemli diyorum en az 5 dk bekletiyorum:))

ve çok mantıklı[/QUOTE]
nasıl yani??? anlamadım ben...

Hah adet habercisi göğüs ağrım da başladı an itibariyle. Hay bin kunduz!!! :KK43:
Aynen benim de 6 günüm var ama sancılarım ara ara var göğüslerim acıyo malesef bu ay da olmYacak sanırım 😟😟😟😟
Ay ben hiç öyle dönmeyi denemedim bir dahakine öyle yapiyim bari :KK9: Öyle yastık koyup yatıyorum ben sadece:KK53: Allahım daha neler yapcam ya biri şuraya ben ilişki sonrası parende attım ve amuda kalktım hamile kaldım yazsa onu da yapıcam. :KK37:
Al benden de o kadar hergün acaba değişik bir yöntem varmıdır die bakmadığım site kalmadı :)) :)))
Kocişler sonunda delirdi bu garı diyecek valla :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:Benim kocayı bir görseniz. Kendi alışmış. Yaptıktan sonra yastığı koyuyor. Gidiyor bir bardak su getiriyor Peçete kolonya fln getiriyor. Bazende wc gitmem gerekiyor gitme diye kızıyor :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Geçen gelmiş diyor ki . ;
Nazlı bir taktik buldum . Şimdi eğer peçeteyi burup burup tıkarsak geri akamaz. Kalksan gezsende bi yatarsın geri gider :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ah kocacım ahhhhh :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK53::KK53::KK53::KK53:

Çok hoşsun canım cuma saati dua ettim inş rabbim sesimi duyar kucaklarımızı doldurur

30 gun daha uygun bence cnm.

Saol canım ama ufak ufak mens belirtilerim var

ve çok mantıklı
nasıl yani??? anlamadım ben...[/QUOTE]

canım,ilişki olduğu zaman hemen eşin çıkmasın beklesin biraz diyor:))

bende biryerde okumuştum kızlar. ilişkiden sonra dediğiniz gibi eşiniz 5 dk kadar içeride beklesin. ve 20 dakika kadar yatsanız yeterli yazıyordu.(bir doktorun makalesinde okumuştum)

Son düzenleme:
bızımde gectıgımız temmuzda 2 yıloldu dogal yontemle korunduk yanı hap falan kullanmadım .korunmayı bırakalı 2 ay oldu ..bızde evlendiğimzde istıyoduk ama esım askeri personeldı evlendık 2 ay sonra sırnaka gıttı 1.5 yıl sonra geldı sonra meslegı bıraktı memurluga gecti yenı tasındık falan derken artık tam zamanı dıyrz esmde cok istiyo bnde rabbim nasıp eder ıns.

bizde 2 aylik evliyiz korunmayi birakali 2 ay oldu cnm. Rabbim ins tum isteyenlere verir hayirlisiyla tabi. senin bat ne zaman cnm?

Ben bu ay ovulasyon testine başladım. Aslında biliyor musun ben son bikaç aydır nerdeyse 25-26 günde bir regl oluyorum. Erken yumurtladığımı sanıyordum ama öyle değilmiş. Bu ay testlere göre 15-16sında yumurtladım ben de ona göre ortalama bir Bat hesapladım 28'i dedim. Bakalım bu ay nasıl olacak? Yani insanın hesapladığı gibi olmuyor yumurtlama tarihleri. :KK53:

Evet çok kafa karıştırıcı ince hesap, ovulasyon testi ateş ölçme nedense sevemedim...Rabbim ol derse oluveriyor, inşallah o güzel haberi verirsin sende canım :)

Evet çok kafa karıştırıcı ince hesap, ovulasyon testi ateş ölçme nedense sevemedim...Rabbim ol derse oluveriyor, inşallah o güzel haberi verirsin sende canım :)

Aynen benim de 6 günüm var ama sancılarım ara ara var göğüslerim acıyo malesef bu ay da olmYacak sanırım 😟😟😟😟

Al benden de o kadar hergün acaba değişik bir yöntem varmıdır die bakmadığım site kalmadı :)) :)))

Çok hoşsun canım cuma saati dua ettim inş rabbim sesimi duyar kucaklarımızı doldurur

Saol canım ama ufak ufak mens belirtilerim var

bendede adet belirtileri var cnm ama gebelik belirtileride ayn zaten. hic belli olmaz neyin gelecegi:))

ben yapmadım ama biri yapmış ,yazmıştı canım. şöyle oluyor biraz açık yazacam mecbur madem deneyecen:)) eşin bardağa boşalacak sanki sperm testi verir gibi, daha sonra bi şırınganın iğnesiz olacak tabiki plastik kısmı ile spermleri şırınga çekip ,eşin şırınga ile vajinaya enjekte edecek canım sperm bitene kadar böyle yapacaksınız, kadının biri yapmış hamile kalmış o ay...kusura bakmayın biraz alenice yazdım ama arkadaş sorunca mecbur kaldım...

o neymiş kız öyle.normal yolla olanı daha iyi..aynı şey değil mi zaten.
çok acayipmiş :KK52::KK52:

X