Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Heheeee çok tatlı :):KK9: benim durum daha vahim... Bütün arkadaşlarım HAMİLE sadece bi tanesi değil çünkü o da bekar.... Birisi muhabbet ederken hafif tebessüm etse ne sırıtıyon diyesim geliyo... Sanırım benim yavaştan gudu gudularım geliyo, psikolojim mi ne gitgide bozuluyo... Ne yapmak lazım ki yaa:44:

aynen ya işimiz gucumuz hamılelık oldu en dıkkat ceken sey su an bende bu...
aksam eşimin iş arkadasına davetliyiz gıdıcez ve kadın hamıleymıs hemde yenı salı gunu oğrenmıs ayyy nasıl ımrendım hanı kıskanclık falan degıl ayrıca 3 yıldır denıyolarmıs olmamıs artık tup bebek dusunuceklermıskı kadın hamıle oldugunu ogrenmıs ayyy ne gzel dımı darısı ısteyenler ıcındede bızlere yarabbıı amınnnnn

Off etrafta hamile olması çok fena. İnsanın yarrebbim ellere vur da bize yok mii diyesi geilr :44: Zaten bu millet patır patır diziyor çocukları nasıl oluyor bu işler yaa. Ne zaman hamile görsem kaçıncı ayında kalmıştır, acaba uğraşmış mıdır ovulasyon testi kullanmış mıdır diye düşünüyorum. :KK1: :76::76::76: Yok yok biz takıntılıyız anam. Bizden adam olmaz.:95:

Hıhımmm ilk olucak olursa:KK1: 1.yılımızı doldurduk ama 1yıldır istiyoruz herhangi bişe kullanmadık şimdiye kadar ama yok yok yok:KK43: sizin nasıl durumlar ilk mi? Yeni mi evlisin?

bızımde gectıgımız temmuzda 2 yıl oldu dogal yontemle korunduk yanı hap falan kullanmadım .korunmayı bırakalı 2 ay oldu ..bızde evlendiğimzde istıyoduk ama esım askeri personeldı evlendık 2 ay sonra sırnaka gıttı 1.5 yıl sonra geldı sonra meslegı bıraktı memurluga gecti yenı tasındık falan derken artık tam zamanı dıyrz esmde cok istiyo bnde rabbim nasıp eder ıns.

Ay ben hiç öyle dönmeyi denemedim bir dahakine öyle yapiyim bari :KK9: Öyle yastık koyup yatıyorum ben sadece:KK53: Allahım daha neler yapcam ya biri şuraya ben ilişki sonrası parende attım ve amuda kalktım hamile kaldım yazsa onu da yapıcam. :KK37:

bu ay olmazsa önümüzdeki ay kalkıcam amuda.dur sen.

bızımde gectıgımız temmuzda 2 yıl oldu dogal yontemle korunduk yanı hap falan kullanmadım .korunmayı bırakalı 2 ay oldu ..bızde evlendiğimzde istıyoduk ama esım askeri personeldı evlendık 2 ay sonra sırnaka gıttı 1.5 yıl sonra geldı sonra meslegı bıraktı memurluga gecti yenı tasındık falan derken artık tam zamanı dıyrz esmde cok istiyo bnde rabbim nasıp eder ıns.

Hımmm hadi hayırlısı inşallah benim kadar beklemeksin umarımm...:KK49::KK49:

Off etrafta hamile olması çok fena. İnsanın yarrebbim ellere vur da bize yok mii diyesi geilr :44: Zaten bu millet patır patır diziyor çocukları nasıl oluyor bu işler yaa. Ne zaman hamile görsem kaçıncı ayında kalmıştır, acaba uğraşmış mıdır ovulasyon testi kullanmış mıdır diye düşünüyorum. :KK1: :76::76::76: Yok yok biz takıntılıyız anam. Bizden adam olmaz.:95:

De mi de miiii aynen yaaa :KK1: yalnız değilim bunu bilmek çok güzel.. Evet hamile görünce üstüme üstüme geliyo sanıyorum :KK1: bi de karşımda gıcık gıcık karınlarını okşuyolar ya Allahımmm :KK50: anlatılmaz bi duygu:KK50::KK50:

X