Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
o neymiş kız öyle.normal yolla olanı daha iyi..aynı şey değil mi zaten.
çok acayipmiş :KK52::KK52:

valla bilmem tatlım ben bu yazıyı çok önceden okumuştum...söylediğine göre kendi aklına gelmiş,yapmış daha sonra anlatıyordu hatta bi kaç kişi bende bu ay deneyecem diyordu...

Hepnasip, kalk kız şırınga almaya gidelim. :KK37: Hahahaha. Yav spermleri kaba koyup sonra afedersin sonradan zerk etmek bir kısım spermin ölmesine sebep olmaz mı?:KK53: Enteresan :KK53:

Hepnasip, kalk kız şırınga almaya gidelim. :KK37: Hahahaha. Yav spermleri kaba koyup sonra afedersin sonradan zerk etmek bir kısım spermin ölmesine sebep olmaz mı?:KK53: Enteresan :KK53:

amaaaan boşver kafa karıştırmayalım biz.şu kocanın hemen kalkmaması olayı iidir.
bu ay onuda yaptım bakalım..hayır kocam ağır gelmese bana bide..patates çuvalı gibi kalıyo üstümde, nefesimi zor alıom valla..

zor işler anacım zor, allah yardımcımız olsn :KK37:

ben ovulasyon testi kullanıyorum ya hani.
şimdi kanımca yumurta çatladı.test çizgisi silikleşti çünkü.
bugün yinede yaptım tabi dururmuyum.
heh.
bugün yaptığımda silikti.
ama kontrol çizgiside silik.
yani ikisi yine aynı koyulukta mantıken düşündüğümüzde.
dedim test mi bozuk.bida yaptım.oda aynı..

şimdi bana bunu biri açıklasın anacım.noluyo laaaağğğğğnnnn :KK52::KK76:

amaaaan boşver kafa karıştırmayalım biz.şu kocanın hemen kalkmaması olayı iidir.
bu ay onuda yaptım bakalım..hayır kocam ağır gelmese bana bide..patates çuvalı gibi kalıyo üstümde, nefesimi zor alıom valla..

zor işler anacım zor, allah yardımcımız olsn :KK37:

Hahahah yok yav o ne, öyle bir şey yapmaya kalksam gülmekten olacağı varsa da olmaz o bebek. Güle güle geri fışkırtırım :KK37: Patates çuvalı olayı aynen aklımdan geçmişti ya:KK1: Nefes alamıyorum anacım. Ben fazla bekleyemem valla. Olursa olur öyle de.:KK52:

Hahahah yok yav o ne, öyle bir şey yapmaya kalksam gülmekten olacağı varsa da olmaz o bebek. Güle güle geri fışkırtırım :KK37: Patates çuvalı olayı aynen aklımdan geçmişti ya:KK1: Nefes alamıyorum anacım. Ben fazla bekleyemem valla. Olursa olur öyle de.:KK52:

valla ben bekledim.bakalım görücez bi işe yarıyomuymuş.

gülmekten geri fışkırtırım ne kız.allah canın almaya emi :KK37::KK52:

ben ovulasyon testi kullanıyorum ya hani.
şimdi kanımca yumurta çatladı.test çizgisi silikleşti çünkü.
bugün yinede yaptım tabi dururmuyum.
heh.
bugün yaptığımda silikti.
ama kontrol çizgiside silik.
yani ikisi yine aynı koyulukta mantıken düşündüğümüzde.
dedim test mi bozuk.bida yaptım.oda aynı..

şimdi bana bunu biri açıklasın anacım.noluyo laaaağğğğğnnnn :KK52::KK76:

canım iki çizginin de aynı koyulukta olması gerekmio mu? yani ikisi de aynı koyulukta olcak ya da test çizgisi kontrol çizgisinden daha koyu olcak :44: :44:

canım iki çizginin de aynı koyulukta olması gerekmio mu? yani ikisi de aynı koyulukta olcak ya da test çizgisi kontrol çizgisinden daha koyu olcak :44: :44:

evette.kontrol çizgiside silik diyorum işte kız.
bende kaldım sen gibi :44: böyle.
şimdi mantıken bu yumurtlucam demek oluyo..
valla bezdim canımdan ha :KK37:

rica ederim canım inşllah hepimize faydalı olur. ben bu ay hemen hemen her defasında uyguladım. ama bakalım 9 gün sonra belli olur işe yaramış mı yaramamış mı :)

ins ise yaramistir cnm. bende bu ay adet olursam onumuzdeki aya bu yeni bilgileri uygularim artik,ins gerek kalmaz:)

alala garip bi muayene olsun canım en azından bir şey çıkmamış...kafa rahatlığı çok önemli canım.. eşim de sorun olduğunu bilememe rağmen aklımda kalmasın diye gittim tüplerime baktırdım bi o kalmıştı yaptırmadığım o yüzden şuan o konularda kafam çok rahat...

nasıl baktırdın tüplerine

test bozuk olmasın? ben de denedim bu ay o meretleri ama benim kontrol kısmı hep koyu renkti..ben sadece test kısmının koyu olmasını bekledim yumurtanın pırtlamasını anlamak için :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: bu arada o şırınga yöntemine de koptum hey allahım daha neler duycaz acabaaa :KK53::KK53::KK53:

test bozuk olmasın? ben de denedim bu ay o meretleri ama benim kontrol kısmı hep koyu renkti..ben sadece test kısmının koyu olmasını bekledim yumurtanın pırtlamasını anlamak için :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: bu arada o şırınga yöntemine de koptum hey allahım daha neler duycaz acabaaa :KK53::KK53::KK53:

iki tane yaptım diyorum kız.ikiside mi bozuk bunların.
neyse ... yapcak bişe yok zaten.merak.. :KK37:

evet yahu.çaresizlik zor arkadaşım napsın millet. :KK52:

Ay ben hiç öyle dönmeyi denemedim bir dahakine öyle yapiyim bari :KK9: Öyle yastık koyup yatıyorum ben sadece:KK53: Allahım daha neler yapcam ya biri şuraya ben ilişki sonrası parende attım ve amuda kalktım hamile kaldım yazsa onu da yapıcam. :KK37:

biri sağına yatmış olmuş ama benim sol tarafımda oluyor ağrılarım birde yumurta rezervine baktırmaya gittiğimde solda 5 sağda 3 yumurta var dedi.soldan yumurtluyorum herhalde diye oraya da dönüyorum.birine de doktor sen yüzüstü yat demiiş.belki benimde öyledir diye yüzüstü de dönüyorum :)) kafayı yedik artık.bende senin gibi parende atacağım yakında :)))

Kocişler sonunda delirdi bu garı diyecek valla :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:Benim kocayı bir görseniz. Kendi alışmış. Yaptıktan sonra yastığı koyuyor. Gidiyor bir bardak su getiriyor Peçete kolonya fln getiriyor. Bazende wc gitmem gerekiyor gitme diye kızıyor :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Geçen gelmiş diyor ki . ;
Nazlı bir taktik buldum . Şimdi eğer peçeteyi burup burup tıkarsak geri akamaz. Kalksan gezsende bi yatarsın geri gider :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ah kocacım ahhhhh :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK53::KK53::KK53::KK53:

süper yöntemmiş :)))))))))

canım o zaman sen bugün de durma. eşini dışardaysa çağır:)) dün yumurtam çatlamıştı bugün ovulasyon testi yaptım t çizgisi silik çıktı ama önemli günler ya bugün de mi çalışsak acaba iki de kaldım:))

canım alttam muayene olur gibi sıvı enjekte ediyorlar 2 dk iş...allaha şükür iki tüpüm de açık çıktı...sen de mi baktırmayı düşünüyorsun?

ben sıra bulamadım dokuz eylülde bekliyorum adetinin 1.günü tekrar ara dedier.adet bittikten sonra ilk 3 gün içinde yapılıyormuş. haftada 3 gün günde 2 kişiye yapıyorlarmış kocaaaaa izmiri nasıl bitireceklerse

canım o zaman sen bugün de durma. eşini dışardaysa çağır:)) dün yumurtam çatlamıştı bugün ovulasyon testi yaptım t çizgisi silik çıktı ama önemli günler ya bugün de mi çalışsak acaba iki de kaldım:))

:KK1::KK1::KK1:

bugünde aynı şeyi yaparsam boşar artık beni.yok aman dur.çocuk sahibi olcam derken kocamdan olmayayım. :KK53:

X