Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
kışlar dün akşamki test sonucu sonrası k.validecim ve eşimle aldığım kararı sizlerle paylaşıyorum.
pazartesine kadar regl olmazsam tabii,

Pazartesi : Sağlık ocağı
Salı : Sağlık il müdürlüğü
Çarşamba : Sağlık Müsteşarı
Perşembe : Sağlık Bakanı
Cuma : Dünya Sağlık Örgütü'ne gitcem

vay anasını sayın seyirciler.olmuşken başbakana da çıkın bari.uğramadan olmaz.

bilmiyor musun.sen bebek beklentsi içinde değil miydin kız.
anam sen cahil kalmışın bunu bilmeden çocuğu nası yapcan..

Ben ilk 1 yıl kendi haline bıraktımi o yüzden çok stres yapmayım diye araştırmıyorum bile
doktorumda sadece 1 gün arayla çalışın dersinize dedi

aralık ocak gibi doktora gittiğimde, ne gerekiyorsa öğrenip yaparım.

bi sıkıntı falan yoktur inşallah.allah gönlüne göre versin.

canım hamilelik öncesi eşin ve sen doktora gitmiş miydiniz ? kullandığın ilaç kür falan var mıydı??

eşime spermiyogram yaptırdık gayet iyi çıktı bende pko tedavisi goruyorum... klomeni3. kullanışımd agünd e3 tane ile yumurtam catladı ve sukurler olsun rabbıme hamısım ben esıme kecı boynuzlarımı yedırmedım kendıme bıtkı caylarımı almadım ama olmadı onlarla zaten bu ay olmasaydı artık ugrasmıycam dıodum kendı kendıme

arkadaslar gunaydın!
dünkü yasadıklarımdan sonra, artık cocuk sahibi olmayı denemeyeceğimi haber vermek için yazıyorum.
kısmet değilmiş.
eşimle aramızdakileri de gözden geçirmek için bugun otele yerleşeceğim bi sure için.
yalnız kalmak istediğimi anladım.
duzenli-aktif bir cinsel yaşamı olmayan bi çift daha ne kadar evcilik oynayıp,sadece cocuk ıcın zorlayarak sex yapabilir ki?
bugüne kadar bana göstermiş olduğunuz tum ilgiye içtenlikle tesekkür ederim.
bunda da varmış hayır!
Kısmet!belki herseyi duzeltiriz,belki de yapamayız.
ama her halükarda kadın oldugumu hatırlamam için zamana ihtiyacım olacak.
zaten işim yeteri kadar zor ve sert.şantiyelerde erkek gibi davranmaktan bıkmıştım.anne olursam kadın olurum sandım.
neyse!uzatmak istemiyorum.
hepinize teker teker tesekkür ediyor,sizleri allaha emanet ediyoorum.
hos kalın,sevgiyle aşkla hamile kalın!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…