Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
alala sonra ayağa kalkıyorsun ve hiç akmıyor, gıı yoksa o yüzden mi hamile kalamıyorum ben...hep nasip gelsede deneyimli biri olarak el atsa şuna onun bu ay aktı mı hiç acaba

canım valla benim de akıo..bazen sabaha kadar öyle uyuduğum oluo..ama sabah uyanınca ayağa kalkar kalkmaz yoğun bi şekilde deil de su gibi akıo ama giden gidiodur zaten düşünme sen

canım valla benim de akıo..bazen sabaha kadar öyle uyuduğum oluo..ama sabah uyanınca ayağa kalkar kalkmaz yoğun bi şekilde deil de su gibi akıo ama giden gidiodur zaten düşünme sen

evet bazen bende sabaha kadar yatıyorum sabah kalınca su gibi geliyor...demek genelinde akıyor iyi bari içim rahatladı...en hızlı sperm 6 dk kadar ilerliyormuş 15 dk kadar bekleyin gerisine gerek yok diyor doktorlar ama korkudan kaç 15 dk bekliyorum

ben sallamıyorum artık canı isterse gelsin ben aha da buradayım yeter ya bu ne

arkadaşlar yeni topik açıp oraya taşınmayı düşünüyoruz.isim ne olsun sizce?

güzel dikkat çekici bi isim bulalım ki herkes gelsin...mesela şu olabilir mi bu topiğe uğramadan geçmeyin bat günü bekleyenler, hamile kalanlar, kaynana muhabbeti hepsi bi arada topiği:))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…