Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Hoobbaaaa yeeehhhuu supeerr birisi daha hamile ne guzel.Hayirli olsun canim hamilesin sen gercektende gozun aydin esine soyledin mi tepkisi nasil oldu merak ettim sevinmistir o kesinde sok derecesi

canımm çokk teşekkür ederim Allah hepimize nasip etsin:) eşim bi tuhaf oldu sevinemedi bilee:) heyecanlandı çizgi silik ya bikaç gün sonra yeniden test yapalım diyoo:))))

nerden estide yaptın lan.hani pazartesi kana gidiodun.kandırdın beni.pis karı.

anaaaaaaaaaaağğğğğğğğğmmmmmmmmmmmmmmmm hamile ya bu la..tosun gibi bi oğlun olcak senin

ya evde bi test var demiştim yaa dedim amaan nasılsa pazartesi kan vercem bi yaim dedim öylesine çıktı ben de anlamadımm:) tosun gibi oğlum olcak mı bilmem ama herkes bana oğlun olcak senin dedi:)))

yeni batımı yazmadınız mı ne ayıp 30 kasımı bekliyorum. bu arada bu topiği araya araya zor buldum, yuvama döndüm

canımm çokk teşekkür ederim Allah hepimize nasip etsin:) eşim bi tuhaf oldu sevinemedi bilee:) heyecanlandı çizgi silik ya bikaç gün sonra yeniden test yapalım diyoo:))))

ayy yazik kiz.Sevinsin niye sevinmiyomus hem aaa kizarim haaInsallah o cizginin en koyusunuda goreceksin bir kac gun sonra Oglan kiz hayirlisi saglikli akillin olsunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…