Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Hoobbaaaa yeeehhhuu supeerr birisi daha hamile ne guzel.Hayirli olsun canim hamilesin sen gercektende gozun aydin esine soyledin mi tepkisi nasil oldu merak ettim sevinmistir o kesinde sok derecesi :KK1::KK53::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

canımm çokk teşekkür ederim Allah hepimize nasip etsin:) eşim bi tuhaf oldu sevinemedi bilee:) heyecanlandı çizgi silik ya bikaç gün sonra yeniden test yapalım diyoo:))))

nerden estide yaptın lan.hani pazartesi kana gidiodun.kandırdın beni.pis karı.:KK4:

anaaaaaaaaaaağğğğğğğğğmmmmmmmmmmmmmmmm hamile ya bu la..tosun gibi bi oğlun olcak senin :KK52:

ya evde bi test var demiştim yaa dedim amaan nasılsa pazartesi kan vercem bi yaim dedim öylesine çıktı ben de anlamadımm:) tosun gibi oğlum olcak mı bilmem ama herkes bana oğlun olcak senin dedi:)))

canımm çokk teşekkür ederim Allah hepimize nasip etsin:) eşim bi tuhaf oldu sevinemedi bilee:) heyecanlandı çizgi silik ya bikaç gün sonra yeniden test yapalım diyoo:))))

ayy yazik kiz.Sevinsin niye sevinmiyomus hem aaa kizarim haa:KK4:Insallah o cizginin en koyusunuda goreceksin bir kac gun sonra :KK76:Oglan kiz hayirlisi saglikli akillin olsunda :KK49:

X