Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
üzülme canım bende dün oldum artık bidahaki aya napalım kısmet çalışmalara devam :))

bu arada hoş geldin :KK16::KK16::KK16::KK16:

inş tatlım siz varsınız ya o bile yetiyor en azından vakit geçirebileceğim kendime yakın hssettiğim arkadaşlarım var ne güzel birlikte bekliyoruz batı falan..yeni batın ne zaman tatlım batdaş oluruz artık...

boş boş gezme nann
benim eve git temizlik fln yap

canım dün,bizi yeni açılan topikte istemediler resmen haberin var mı:)) hepnasipin banı kalkmış ne güzel diye yazmıştım sordular niye ban yedinizi diye laf tartışması olmuştı o yüzden dedim...inş bu topikte kavga olmaz eski eski de kalmıştır falan filan bişeyler yazdılar bize:)) hepnasip kendini zor tuttu:)) az kaldı yine ban yiyecekti bişey demeyeceğim ban yememek için falan dedi:))

Son düzenleme:
inş tatlım siz varsınız ya o bile yetiyor en azından vakit geçirebileceğim kendime yakın hssettiğim arkadaşlarım var ne güzel birlikte bekliyoruz batı falan..yeni batın ne zaman tatlım batdaş oluruz artık...

6 aralık olur artık bakalım pazartesi doktoruma gidicem ben iki aydır klomen + ovitrella iğnesi kullandım yine tık yok :KK17::KK17::KK17:

canım dün,bizi yeni açılan topikte istemediler resmen haberin var mı:)) hepnasipin banı kalkmış ne güzel diye yazmıştım sordular niye ban yedinizi diye laf tartışması olmuştı o yüzden dedim...inş bu topikte kavga olmaz eski eski de kalmıştır falan filan bişeyler yazdılar bize:)) hepnasip kendini zor tuttu:)) az kaldı yine ban yiyecekti bişey demeyeceğim ban yememek için falan dedi:))

okudum hepsini canım önemli değil, tek amacımız bir arada olmak
gelip gidip izleyende çok napalım yani

izleyip izleyip gidiyolar...:KK54:

ağrılarım arttı.
sol dizimde çok ağrıyo.
geliyor benimkiler.
kör olasıcalar.
bıktım valla bıktım.

gelmez inş canım benimkiler bugün geldi barii seninkiler gelmesin ...böyle 1 2 gün geç gelince adetim ağrım fazla oldu ya keşke günümde olsaydım daha iyiymiş hem bekledim hem fazladan ağrı çekiyorum:KK1:

X