Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
sen gelince diyorum be kadın.

baq ne anlatcam,

bi arkadaş berdelle evlendi. arada kan davası var bunu bitirmek için kardeşini babasını öldüren adamla evlendirdiler, kendiside o aileden kız aldı.

kız memleketinde hiç buraya gelmiyor, bu çocuk sevdiği kızada imam nikahı kıydı ev açtı,
beyse bu memlekettekiyle 3-4 yıldır evli. 4-5 ayda bir gidip para bırakıyo etrafa görünüyo sadece 1 gün geliyor.
karısı hamileymiş ya. inanamadım millet kırk yılda bir görüşüp hamile kalıyo ...

bizim halimize baqqqq

baq ne anlatcam,

bi arkadaş berdelle evlendi. arada kan davası var bunu bitirmek için kardeşini babasını öldüren adamla evlendirdiler, kendiside o aileden kız aldı.

kız memleketinde hiç buraya gelmiyor, bu çocuk sevdiği kızada imam nikahı kıydı ev açtı,
beyse bu memlekettekiyle 3-4 yıldır evli. 4-5 ayda bir gidip para bırakıyo etrafa görünüyo sadece 1 gün geliyor.
karısı hamileymiş ya. inanamadım millet kırk yılda bir görüşüp hamile kalıyo ...

bizim halimize baqqqq

kırk yılda bi görüşünce şehvet oluyo işte kızım.adam karısıyla değilde yeni biriyle yaşıyomuş gibi yaşıyo.ondan hep.
bende kocamı yollucam gelmesin 3-5 ay:KK53:

X