Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
kızlar merhaba 4 ay önce sağlıksız gebelik tanısıyla 5. haftalık gebeyken kürtaj oldum:2:. bu ay eşimin ısrarı ile ovulasyon testi aldım. adetlerim 26 gün sürer 14. günü kırmızıyı yakaladık :KK52:öncesini ve sonrasını değerlendirdik. o malum günden bu yana 12 gün geçti bugün regli günüm şimdi test yaptım negatif çıktı ama başım çok ağrıyor sağ kasığımda öyle ateşim 3 gündür 37.1 sizce hamilemiyim???:18:

kızlar merhaba 4 ay önce sağlıksız gebelik tanısıyla 5. haftalık gebeyken kürtaj oldum:2:. bu ay eşimin ısrarı ile ovulasyon testi aldım. adetlerim 26 gün sürer 14. günü kırmızıyı yakaladık :KK52:öncesini ve sonrasını değerlendirdik. o malum günden bu yana 12 gün geçti bugün regli günüm şimdi test yaptım negatif çıktı ama başım çok ağrıyor sağ kasığımda öyle ateşim 3 gündür 37.1 sizce hamilemiyim???:18:

14. gün kırmızıyı yakaladıysan bugün regl günün olmayabilir.
normalde ateşinin nasıl olduğu da önemli.ovulasyon döneminde mesela nasıldı.
ver cevabı al cevabı.
gebelik testi gibi insanımdır ben :KK52::KK52:

canım bilemiyoum maalesef, bileb biri cvp verecektir

işte bebeim bende onu diyorum.
beni özlemen normal çok datlıyım.
ama şu karıların neyini özlüyosun ona anlam veremiyorum. :KK31::KK52:

kız sen var ya sen çok tatlısın yaa :KK16::KK16:

bu gün bizden başka kimse yok herhalde ben işteyim siz evdemisiniz kızlar :KK6::KK6::KK6::KK6:

bide moralim bozuk dün geldi kırmızılar :2::2::2::2:

14. gün kırmızıyı yakaladıysan bugün regl günün olmayabilir.
normalde ateşinin nasıl olduğu da önemli.ovulasyon döneminde mesela nasıldı.
ver cevabı al cevabı.
gebelik testi gibi insanımdır ben :KK52::KK52:

teşekkür ederim cevabın için canım 3 gün önce ateşölçer aldım kendime. öncesini bilmiyorum ama normalde hep üşürüm bu ay ayaklarım falan yanııyor ateşten. bir de benim adet günüm hiç değişmedi bugüne kadar hep 26. gün olurum o da bana acaba mı dedirtiyor ve başımın ağrısı ilk gebeliğimde başımı tutup geziyordum bilmiyorum umutlanmakta istemiyorum

kız sen var ya sen çok tatlısın yaa :KK16::KK16:

bu gün bizden başka kimse yok herhalde ben işteyim siz evdemisiniz kızlar :KK6::KK6::KK6::KK6:

bide moralim bozuk dün geldi kırmızılar :2::2::2::2:

datlıyım bacım. :KK17:
öğleden sonra dökülür kızlar.
evdeyim ben.

hepnasip.bende dün gelcek die çok bekledim.dedim ahanda geliyor.sabahta test yaptım negatif.
herşeyin hayrlısı.:KK51:

teşekkür ederim cevabın için canım 3 gün önce ateşölçer aldım kendime. öncesini bilmiyorum ama normalde hep üşürüm bu ay ayaklarım falan yanııyor ateşten. bir de benim adet günüm hiç değişmedi bugüne kadar hep 26. gün olurum o da bana acaba mı dedirtiyor ve başımın ağrısı ilk gebeliğimde başımı tutup geziyordum bilmiyorum umutlanmakta istemiyorum

anladım.
şimdi öncesini bilmediğin için yorum yapamıcam ki çok üşüyor olman vücut ısının yüksek olduğunu gösterir.
bunun dışında 26 gün süren adetine takılma.burda çoğu insanın adeti düzenlidir.
ama hep düzenlidir hiç şaşmaz dediği ay bi bakar gecikme olmuş.

ama şöyle söylüyüm.ihtimal yüksek.ateşin normalin üstünde çünkü.

X