Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

yahu kızım olurmu oyle sey kuranda da gececk ama anlamıda onmlı tabı ....mesela volkan kezban ısmı kuranda gecıyomus ama anlamı kotuymus koymamak lazımmıs volkan adı uzerınde bı hısım bı patlama anlamında tabı anlam onemlı ama kurandada gecmesı cok önmlı...bu arada n gzel bu saate kadar konusmak harbıden zamnın nasıl gectıgını hıc anlamıyrm

hayır ben çok araştırdım.kuranda geçmesi önemli değil.güzel isim koyun demiş peygamber efendimiz(s.a.v).anlamı ve kendisi güzel olması insan içinde alaya mahal vermemesi yeter

49-50 delı yıktın benı gulmekten bosuna meraklanmısım kafamda kufur ısımmı dıye dusunuyrm

bir kaç noktayı arka arkaya görmeyelim.hemen küfür diye yapıştırıyoruz.biz nasıl bir milletiz ya.küfür olmadan gülmüyoruz.komedilerde mutlaka küfür var.nasıl bir zihniyete sahip insanlarız acaba?

kim yatağa girdiğinde 10 kez ya mütekebbir derse allah onu salihli bir evlatla rızıklandırırmış

bu arada ben bir kitap aldım bebişim olursa başlayacağım 9 ay 99 esma kitabın adı Allah'ın isimleriyle hamilelik arasında bir bağ olduğunu anlatan bir kitap..kitaba netten bir bakın netten..

ben sadece hayata direniyorum ölmemek için.bir an önce zıbarsam da kurtulsam.kızım gece gece iyi değilim bak :))

bence de iyi değilsin :))) bebek olsun görürüm neye direneceğini ben senin inşallaaaaaaaaaaah tez zamanda Ya Rabbiii hatırlatcam saaa bunu:)

o zaman daha fazla uykuya direnmeden yatıyorum.sen her gece bu saatlere kadar burdasın.uyumuyor musun şekerim sen?

tatlım benim eşim işsiz bu aralar bir yerden cevap bekliyoruzz o yüzden o oyun oynuyor ben de burdayım nerdeyse sabahlara kadar uyumuyoruz öğlene kadar da yatıyoruz:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…