Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
yağızkanın anlamı asil kan soylu kan demek sevdik biz:))) direne gelince de taaaaaaaaa gezi parkı olaylarındannn 6 yıl önce bir çocuk doktorunun yanında çalışıyordumm ve bir hastamızın adı diren di erken doğmuştu ve yaşatmak için çok uğratmıştı doktorum ve başarmıştı bebecik annesi adını bu yüzden koymuştu diren ismini çok sverim ben:))

ben nüfus müdürlüğündeyim ya çok değişik hatta kötü isimlerle karşılaşıyoruz.yağızkan'ın anlamını tahmin ettim ama kan man ıyyyy oldum.diren cıks sevmedim.büyüdüğünde düşünsene diren hanıııım yada yağızkan beeeey.
bir gelen vatandaş demişti ki bir arkadaşımız var adı alican küçükken çok sevimli olablior ama büyüdüğünde sıkıntı oluyor dalga geçiyorlar adamla alican densin istemiyor demişti.ilerisini de düşünmek lazım.

buğlem söylemesi kötü,ecrin ecir yanmak anlamında gibi değil mi.mina mira benimde hoşuma gidiyora ama Batuhan tamamda Aytunç neden miş acaba?

buğlem gayet guzel kız kurandA da gecıyo ecrın de kuranda gecıyo anlamı cennetten bı cıcek mıydı ne ama bı kac yerden duydum senın dedıgını aslında tam arastırmak lazım. mesela suden cennet kapılarından bırının adıymıs oda geciyo suden ısmıde cok hosuma gıdıyo ama mına ve mira gecmıyo sanırsam.aytunc un anlamı ay gıbı parlak tunc gıbı saglam demek esimde cok begenıyo ıkı ısmı btuhan aytunc ısmıne

Son düzenleme:
evet dıgerlerınden var hatta cok degısık ısımlerde var mesela besisu cok farklı esim nasıl bi isimmiş dıyo cok dalga gecıyo yıkılıyrm gulmekten

ıyyyyyyyy ne kötü bir isim bu da.bir vatandaş geldi. eşi çocuğun ismini. ...... bebek yazdırmış.birde kimlik çıkartırken azarlamış kadını karışma sen diye.sonra mahkeme açmış değiştirmiş

ben nüfus müdürlüğündeyim ya çok değişik hatta kötü isimlerle karşılaşıyoruz.yağızkan'ın anlamını tahmin ettim ama kan man ıyyyy oldum.diren cıks sevmedim.büyüdüğünde düşünsene diren hanıııım yada yağızkan beeeey.
bir gelen vatandaş demişti ki bir arkadaşımız var adı alican küçükken çok sevimli olablior ama büyüdüğünde sıkıntı oluyor dalga geçiyorlar adamla alican densin istemiyor demişti.ilerisini de düşünmek lazım.

haklısın canım düşünmek gerek tabi ama şu zamanda herkes artık bu tarz isimler kullanıyor..ilerde belki bizim çocuklarımız büydüklerinde etraflarında kendi isimlerinden çoook insan olacaktır..çünkü artık kimse ali veli ayşe fatma koymuyor çocuklarının ismini..

buğlem gayet guzel kız kurandA da gecıyo ecrın de kuranda gecıyo anlamı cennetten bı cıcek mıydı ne ama bı kac yerden duydum senın dedıgını aslında tam arastırmak lazım. mesela suden cennet kapılarından bırının adıymıs oda geciyo suden ısmıde cok hosuma gıdıyo ama mına ve mira gecmıyo sanırsam.aytunc un anlamı ay gıbı parlak tunc gıbı saglam demek esimde cok begenıyo ıkı ısmı btuhan aytunc ısmıne

gece gece çıldırtmayın lan beni.bak kibar olayım diyorum özüme döndürüyorsunuz anlamını anladık heral :KK52::KK52::KK53:
buğlem ğ den dolayı söylemesi zor.telefonda söylese anlaşılmaz okula giderken küçükken arkadaşları söyleyemez onu geç benc.kuran da geçmesi önemli değilmiş.manası güzel insan içinde dalga konusu olmayan isimler koymak gerekiyormuş

gece gece çıldırtmayın lan beni.bak kibar olayım diyorum özüme döndürüyorsunuz anlamını anladık heral :KK52::KK52::KK53:
buğlem ğ den dolayı söylemesi zor.telefonda söylese anlaşılmaz okula giderken küçükken arkadaşları söyleyemez onu geç benc.kuran da geçmesi önemli değilmiş.manası güzel insan içinde dalga konusu olmayan isimler koymak gerekiyormuş

sakiiiiiiin:)))

herseye bısıy buldun kız ne detaycısın sen ne dusundun ısımlerden bacım

sultan ismini seviyorum. bilmem ne sultan olabilir diye düşünüyordum.nazlandı biraz diye son zamanlarda hediye düşündüm hemde anneannemin ismi.hediye sultan olabilir.erkek konusunda düşünmedim.muhammed isterdim hep ama bilmiyorum

X