Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

cnm seninle aynı durumdaym batım 1 kasımdı ben 30 ekimde kan testi yaptırdm negatf çıktı ama hala adet olmadm beklemedeym idrar testi erken yapınca zaten yanlış sonuç verme ihtimali çok yüksek bnmde şu an göğüslerm çok ağrıyo başkada belirtim yok adetin gecmasini bekle sora yine test yaparsn daha adet günün gelmemş hemen ümitsizliğe kapılma bnm kan testi negatif ama hala ümidim had safada

canım bende adet oldum ondan sonra test yaptırdım 0.01 cıktı adetten 2 gun sonra sence ıhtımal varmı ama ılıskının uzerınden bır ay gectı tek bır ılıskı oldu sence ıhtımal varmı

benimde 10 gün geçmişti. 7. günde 1,00 çıktı. 10. gün regl oldum

iki ay önce adetim 20 gün gecikti geçen ay 1 hafta gecikti artık stresten adet döngümü etkiliyorum
ki normalde günü gününe olurum hiç şaşmaz
hani bu ay çok kafaya takmayayım dedim ama olmuyor işte
inşallah hamilesindir
inşallah hamileyizdir

inşallah cnm diorm ya üzülmen için daha erken sıkma canını diyemiyorum çünkü bnde aynı durumdaym 7 aydr 2. çocuğu istiyoruz çünkü kızım çok yalnz etrafımzda kmse yok ee 2 yaşınada girdi ama malasef her ay hüsran ama bu ay çok fazla umutluyum bugn çok gzl bi rüya gördm rüyalarım çıkar ama allahım hayırlısını versn inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…