Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
selaaam herkeseeeeee nabıyoonuuzzzzzz:) size de günler çabuk geçmiyo gibi geliyo mu ben mi huysuzuum bu ralar :26:

kız ben adet anlamında hastayım dedim ama yine de sağol
ne yapayım ya bizim oğlanı evermemi lazım.yokmu oralarda filan bildiğin?

oksürünce gulunce falan kasıklarım agrıyo sol kasıgım daha cok......hanı spor yaparsın ertesi gun tutulursun ya aynen oyle acıyo agrıyo okrunce falan hala gripte gecmedi yaaaaa

oksürünce gulunce falan kasıklarım agrıyo sol kasıgım daha cok......hanı spor yaparsın ertesi gun tutulursun ya aynen oyle acıyo agrıyo okrunce falan hala gripte gecmedi yaaaaa

ben artık ağrı batma akıntı bilmem ne inanmıyorum ve takip etmiyorum bundan sonra valla

ohhhhhhh tabloya da eklenmiş bizim oğlanı evereceğiz yaşasınnnnnnnnnnnnn :)

perşembe gelsin hayırlısıyla şu hsg bir bitsin
Gecer tatlim gecer strese sokma kendini zor bisey degil. Sadece ped ve bi yedek alt bulunsun yaninda belki kirlenir giyerken degistirirsin. Ben 4 yil once rahim seklim bozuk oldugu icin cektirmistim. Korkacak bisey yok

evet bu hafta gece 12 sabah 8 vardıyasında .....

Zor oluyo dimi canim. Gecen 3 sene boyunca esim sadece 1 gun evdeydi haftada sehir disindaydi hep. Her gece aglardim. Sukur artik yanimda

oyl e tabi cnm bzde 2 yıllık evlıyız ama ben 10 aylık evliyim diyorm herkese cunku evlendık 2 ay sonra esim gtti 1.5 yıl sonra geldi ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…