Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
ya kızlar bi doktor var ankarada çok iyi özeli çok pahalı diye biliyorum hastanede bakıyomu
öğrenmek lazım.

persembe hsg varmis.yanina ped al mutlaka.cunku kanama oluyor.agri kesici igne yapmislardi bana ama yinede canim acidi.sol tarafim tikali olunca dayanamayacak gibi oldum.doktoruma biraz durmasini soledim.biraz bekledi sagolsun.sonra bir cesaret dayandim da acildi cok sukur

tamam canım alırım sağol. bende dayanmaya çalışacağım artık.aman açılsında dayanırız diye düşünüyorum

kızlar sakızdan çıkan falıma bir bakar mısınız...

Bu çok güzel bir meyve
Aşkınızdan size hediye
Büyüyecek neşeli mutlu
Hayırlı olacak millete...

:KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

ne kadar işlemişse artık beynime, fallarda bile çıkıyor testte de çıksa bari.. :KK31:

Kızlar toz pembe lekelenme oldu eşimle temas da oldu sonrasında regl kanaması vb bişey yok test yaptım yine negatif

kocişimi gnderdim uzuldummmm........sizler nasılsınız hatunlar ben bu aydan umıtli gibiyim içimden bi ses oyle dyo ne bilim

bat a kaldı 2 gün kızlar, yarın test yapsam mı
yani yarın 2 gün kalmış olacak :KK31:

Eger cikmadiginda uzulmeyeceksen yap canim ama kesinyok diye kendini heba edeceksen bekle bikac gun daha
tarantula kızacak ama,
bat 5 gün geçene kadar yapma bence...
Kizdim bile, batiracsk misin kiz beni :))
bat 4 kasım. yaş 27. 5 aydır düşünüyorm
Eklendin tatlim
merhaba.. bu topikte yeniyim beni de ekler misiniz ? yaşım 26 bat 8 kasım ama 6 kasım yazın benim dogumgünüm çünkü :) bir boş gebelik sonrası 6. ayım bebek bekliyorum..
Ekledim canim benim
selam kızlar batım 30 ekim bugun test yaptım coook silik cizgi çıktı yarında yapacam inşallah hamileyimdir darısı sizin başına:KK16:
Hadi bakalim guzel haber ver bize nolur ihtiyacimiz var
kızlar bat 30 ekimdi ama 27 si akşam geldi kırmızılar çok üzgünüm yeni bat 25 KASIM :KK43:
Canim insallah bu ay batar o batasica batin hic gelmez
8 kasım canım ama 6 sından önce test yaparım 6 kasım benim dogumgünüm :KK1: bebegim annesine ilk hediyesini verir inşallah :KK16:
Insallah bebisin vardir canim
kızlar bugun erken gebelık testı yaptım sılık cızgı cıktı dogru olabılır mı ?
Olabilir tabi tatlim neden olmasin, gerginim, gebem, bebek bekleyenim
ben hastayım :))
Gecmis olsun tatlim
yok cnm kan testi yaptrmadm daha işte adete 2 gün kala yaptırsm çıkar mı diorm:21:
Cikar canim
33 yaşında İngilizce öğretmeni kardeşime kız arıyorum.bilen duyan etrafında olan var da söylemiyorsa 5'iz çocuğu olsun
Kiz filmsin ya bu topicte kiz ariyon :)))
geçmiş olsun.hainlik yaptın ya ondandır :)
Heee dogru diyon bacim, allahin sopasi yok
İlişliden önce geldi ilişki sonrası kanama olmadı

Canim senden emin gibiyim ben ya insallah hamilesin sen

X