Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

Canım biz hemşeriyiz herhalde bende trakyalıyım :)))

bayanlar bırsey sorucam bu gec döllenme olması ıcın o ayda fazla bır ılışkımızmı olması gerekıyo tek ılıskıyle olmazmı bu kavramı acıklarmısınız

burda okuduğum yazılarda 1 gün bile geçse ilişkiden belli olur yazıyrdu ozman doğru değil biraz daha bekleyeceğim ozmana

hayır ilişkiden bir gün geçse belli olmaz kesinlikle
beklenen adet tarihinde belli olur
ilişkiden en az bir hafta sonrasına kadar zaten hormon salgılanması olmuyor canım hamile kalmış bile olsan
ve ilişki sonrası 12. gün civarı kan testi yapılıyor 10. günden önce zaten belli olması imkansız

canım tek ılıskıde geç döllenme olabılıyormu yanı mesela ılıskım oldu bunun uzerınden geçti kan testi yaptırdım ve 0.01 cıktı ve ılıskının uzerınden 35 gun geçti geç döllenme olabılırmı yoksa değer dusukmu

bayanlar bırsey sorucam bu gec döllenme olması ıcın o ayda fazla bır ılışkımızmı olması gerekıyo tek ılıskıyle olmazmı bu kavramı acıklarmısınız

canım geç döllenme geç yumurtlama oldugunda oluyor yani beklenen yumurtlama günlerinden bazen 1 hafta sonrasına kadar gecikme olabiliyor ama yumurtlama oldugu zaman en fazla o yumurta 1 gün yaşıyor
yani en gec yumurtlama günü ilişkide bulunman gerek ki yumurta ölmeden yetişebilsin

anladım neyse hayırlısı olsun ozaman :)

ilşkinin üzerinden 35 gün geçtiyse senin şimdi sağlıklı bir gebelikte çok rahat ultrasonda bile görmen gerekti canım ya hamile kalmadın ya da erken dönem düşük yaşadın
saglıklı bir gebelikte ilişkiden 35 gün sonrası kesinlikle böyel bir sonuç çıkmaz

Ben hep büyülü şehrim istanbul derim burda büyüdüm bende hele ki aşkınla istanbul daha bi güzel oluyo canım

cok tsk canm ben ilk ilişki üzerinden 10 gün geçince ve bugün kahverengi leke gelince yaptırdm ,peki belirtiler bukadar erken baslarmı?

anladım canım yok dusuk degılde ılaç kullanımından gecıktı galıba neyse artk obur aya kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…