Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Yok tatlım hiç öyle demem çünkü biliyorum o heyecan 100.de olsa aynı, bende 3. için uğraaşıyorum, rahat ol :)
ne güzel Allah sana da nasib etsin
ben aslında çok mutlu olarak yazdım ama burdaki çoğu arkadaş ilk için uğraşıyor ya sanki senin işin kolay tabi çocugun var falan diye düşünecekler gibi geldi hani benim hamilelik heyecanım ilklere göre daha hafif kalacakmış gibi
sağol rahatladım şimdi

İnşallah canım eğer geçen ay gibi 28 günde olursam yarın ortalama 30 gün olursa 31 ekim bat canım
benim ilk oğlumdan sonra ben de çok istedim spiralım vardı çıkarttım 3 ay bekledim o bile çok uzun gelmişti bana ebe dedi ki spiral sonrası 6 ay gebe kalamamak normaldir.
ben de çok üstüne düşmedim adet tarihim 1 hafta kadar geçince yaptığım test pozitifti çok mutlu oldum tabi herkese haber verdim
düşük ihtimalı hiç aklıma gelmemeişti
dr keseyi gördüm ama bebek olması gerek bu haftada dedi ve sonra kanamam başladı ve düşük yaptım
kürtaj olmadıgım için düşük kendisi tamamlandıgı için dr istediğin zaman hamile kalabilirsin düşük sonrası gibi korunmaya gerek yok dedi ve daha o ay hamile kaldım ve Rabbim bağışlarsa 2. oğlum dogdu

bu resme bak canım, yapamazsa daha ayrıntılısını yapar koyarım :)

Eki Görüntüle 841577

bu resme bak canım, yapamazsa daha ayrıntılısını yapar koyarım :)
bu kadar kolaysa yaparım tabi yalnız sanırım oğluma söylemem gerekecek çünkü tel den bilgisayara resim atmayı o biliyor
henüz hiç bahsetmedim ona ama yarın da çıkarsa söylerim artık yükler resimleri bilgisayara ben gerisini buraya yaparım

tamam kuşum Rabbim hepimize tüm isteyenlerle birlikte hayırlı evlatlar versin hepimiz iyiki doğurmuşum diyelim inşallah bacılar ya inşallahhh

Allah bağışlasın canım rabbim sağlık versin bende 4 aydır istiyorum ve bu süre zarfında gecem gündüzüm mucizemi düşünürken ve beklerken geçîyor inşallah çok beklemem muradıma ererim

ilk oğlumda ise 1 yıllık evliydim eşimle tartıştık ve görümceme gitmiştik ben eşime kızgın oldugum için sofraya oturmadım ama canım istemiyor diyorum ordakilere.
görümcem sen hamile olabilirsin bak yemek yiyemiyorsun diyor ben de ne alakası var diyorum içimden ben sinirden yemiyordum.
neyse test yaptık görümcemin zoruyla ve pozitif çıktı
yani ilkinde hiç beklemeden ve doğrusu araştırıp heyecanlanmadan hamile kalmıştım
ama ikincideki düşük sonrası tüm gebelik ayrıntılarını ezberledim araştıra araştıra

Allah bağışlasın canım rabbim sağlık versin bende 4 aydır istiyorum ve bu süre zarfında gecem gündüzüm mucizemi düşünürken ve beklerken geçîyor inşallah çok beklemem muradıma ererim
inşaallah canım en kısa zamanda Allah hamilelik haberini nasib etsin ve de sağlıkla kucağına almayı tabi.

Allah bağışlasın canım aslında hepsi hikaye değilmi canım korunmamız yok yumurtlama tarihi hesaplamamız Rabbim'in ol demesi yetiyo işte ama insanoğlu işte dayanamıyoruz

bu arada ben de hani hiç beklemeden hamile kaldım gibi yazıyorum ama çok bekledim,aslında şöyle eşim korunuyor ama şu çok güvenli olmayan yöntemle oldugu için inanın her ay belki bir kaza olur da hamile kalmışımdır diye bekledim
bi de benim eşim şehir dışında çalışıyor 2 yıldır ben çocukların okulu yüzünden yanına gitmedim yani biz bazen 2 ayda bir bile görüştüğümüz oluyor
mesela bundan önce en son ramazan bayramında gelmişti ve ben regl olmuştum o tam yoldayken ,beklemiyordum 1 hafta erken oldu yoksa geciktirmek için hap kullanırdım
yani en son tam ortalama 100 gün sonrası birlikte olabildik
yani ben o ay hamile olmadıgımda bir daha ne zamana kısmet onu bile bilmiyordum bazen geldiği tarih yumurtlama tarihi olmuyordu
benim tutturmam baya bir zordu yani

kızlar ıı geceler ben bugun kan testi yaptım dayanamadım kahverengi lekelenme oldu dayanamadım
son regl : 9 ekim
yumyum :17-19-23-26 ekim ve kan testi sonucum 0,18
sizce erkenmi yükselirmi

Allah bağışlasın canım aslında hepsi hikaye değilmi canım korunmamız yok yumurtlama tarihi hesaplamamız Rabbim'in ol demesi yetiyo işte ama insanoğlu işte dayanamıyoruz

kesinlikle öyle ama 3. çocukta neyin nesi saçmalama diyen tanıdıklarıma öyle kızıyorum ki burda genelde tek çocuk etrafımda hep tanıdık ve akrabalar Edirnedeyim ben
ve böyle 2. çocugu bile cahillikmiş gibi algılıyor bazıları

kızlar ıı geceler ben bugun kan testi yaptım dayanamadım kahverengi lekelenme oldu dayanamadım
sizce erkenmi yükselirmi

canım uzerınden cok gecmıs sen olmadınmı adet yanı 9 ekımde olucaktın ve suana kadar gecıktı ve sonuç 0.18 ıse açıkçası ben sanmıyorum yukselcegıne

sizce erkenmi yükselirmi
bence erken hamile olsan bile çıkmayabilir ama bak benim 4 ekim sat ortalama 17 ,18 ekim ovulasyon bat da 1 kasım gibi ama bu sabahki idrarda çok silik çıktı ikinci çizgi yarın da yapıcam bakalım ne olcak
ama adete yakın zaman bile kanda bile çıkmayan gebelikler var canım bekle bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…