Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
tabiyki bende yapamazdım.kafayı sıyırdım burda ben :)

keşke yapcak cesaretimiz olsa dimi:)) yeme yeme kafayı:) bak ne güzel eğleniyoruz işteee:) bu arada beni kocam yakında boşayacak he bi kalkamıyorum burdann yazık garibim ikimizin oynayabileceği bir oyun yüklemiş abur cuburu hazırlamış oynarız diye ama ben bi gitsem burdaan :) şimdi kendi oynuyo garibim benim mmm:)

ne yazıyorsun diyor eşimde.ben burdan okuduklarımı bazen anlatıyorum da sen yazma ha sen karışma ha diyor.ahhh bir bilse :))

neymiş o oyun bizde eşimle çok oyun oynarız ..güzel bişeyse bizde oynarız...

ne yazıyorsun diyor eşimde.ben burdan okuduklarımı bazen anlatıyorum da sen yazma ha sen karışma ha diyor.ahhh bir bilse :))

benim eşimde fazla özel anlatma bak özelimizi anlayma diyoorr bende anlatrımyım hiiiç diyorum aah bi görse :)

neymiş o oyun bizde eşimle çok oyun oynarız ..güzel bişeyse bizde oynarız...

mystic mine eğlenceli 6 kişiliğe kadar oynanıyo netten indirmiş daha çok oyun var bizde mesela iki kişilik macera diye bir oyun netten oynuyoruz..ama en çok mystic mind ı pynuyouz bu aralar:) eğlenceli:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…