Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Napimmm ya çalışmalarada ara verdik zaten...

bak bişey daha anlatıyım gül biraz..

k.pederin amcasının gelini (45-50 yaşında) bi gün onun gelinler tüm aile k.pederin evindeler.
ben sonradan girdim tabii, geçtim öpüyorum bnları kadın daha yokmu dedi, bende oğlunuz istemiyo daha dedim,
p.pederin kocasının oğullarının yanınd demez mi ? OTUR ADAMIN ÜSTÜNE KALMA

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: kaldımmmm

:))))))))))))))))))))))) cidden mi süperrrrrrrr

ya neyse ben gideyim kocisimin yanina kusumde.....
bugun yumurtlamamin son gunu.....
belki odasinda oturayimda gelip ozur diler bende biraz nazlanirim.....
son gunumuz pisi pisine gitmesin....

bugün uzatma küslüğü bi çalışma yapın sonra istiyosan küsersin git adamasert bi türk kahvesi yap barış için .
bide iyi geliyomuş

sakin sakin bekle cnım çok heyecan bizlere yaramıyo :)
inşallah vardır ama acele etme test yapmak için
daha bu sabah yaptımki negatif, ama daha 4 gün var batıma :KK9:
bakalım hayırlısı canımya

ben artik belirtilere inanmiyorum onlar kandiriyor bizi kanmayin....

evet bende inanmıyorum aslında ama bu ay böyle ilk defa bişe olunca mutlu oldum birden
:KK16:
aynen oyle gun gecmeden test yapmak yok.....

gün gelmeden yapan ben varım ama 4 gün önceden:KK53: dayanamadım belki bi ihtimal dedimmm:26:

oğluna söyl deyip kenara geçicen

benimkiler oğullarından çekindiklerine bana pek konuşamazlar ALLAHyan
yani kocam pısırık bi adam olaydı onlarla beni ayrı tutamasaydı ben 2-3 aylıkken boşanırdım.

bildiğin gibi değil bak zamanla aklıma geldikçe anlatırım sülalede neler var neler

bu konuşamadıkları hali mi?

ah ah benim başıma böyle bir şey gelmedi ama gelse bende senin gibi kalırım öyle ne denebilir ki zaten öyle bir durumda o kadar insanın içinde..bende küsemem kimseye en nefret ettiğim huyum bu beniim biliyomusun kin güdemiyorum ben aslında o kadar çok incinmişliğim vardır benimde..ben de unuturum yoksa kafayı yer insan düşün düşün nereye kadar..

ben olsam kalkmıyorum zaten deyip gidip kucağına oturur böyle mi derdim herhalde :)))))))

X