Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
canım eşim öğretmen veli ziyareti yapıyor hafta sonları birlikte gittik öğrencisine ...çocuğun çalışma ortamını ,aile öğretmen arası ilişkilerin iyi olması falan filan yeni nesil iyi yetişiyor napcan canım biz böyle okumadık...

hımmm anladım.ben bilmediğimden işte kusura bakma

bizim de 2.ay bu ay :KK1: bizde de aileler daha erken dio ama biz istioz napalım :KK9::KK9:
ben evin büyük çocuğuyum eşim de evin büyük erkek çocuğu,torun beklentisi var yani:) onlar konuştukça daha da görev halini almaya başladı :KK43: inşallah hayırlısıyla sağ salim olursa bizimkiler çocuğu paylaşamaz ikiz olsa fena olmaz :)))

Son düzenleme:
oğluna söyl deyip kenara geçicen

benimkiler oğullarından çekindiklerine bana pek konuşamazlar ALLAHyan
yani kocam pısırık bi adam olaydı onlarla beni ayrı tutamasaydı ben 2-3 aylıkken boşanırdım.

bildiğin gibi değil bak zamanla aklıma geldikçe anlatırım sülalede neler var neler

oğlundan çekindikleri için bu tarz şeyleri bana söylerler....ya benim kaynanam evlendiğimiz ilk yıl yani 5 ay sonra bunlara gittik neyse bi gün geldi yanıma söylemeye çekiniyorum dedi neyi dedim,ya siz birlikte banyo yapmıyorsunuz girin birlikte yapın demez mi allahım ya güldüm geçtim...hergün bana siz yeni evlisiniz hergün duş almanız lazım diye beni sıkıştırıyordu utancımdan yerin dibine giriyordum...

simdi normalde ben riskli gebelikler yasiyorum kanama plesanta ayrilmasi felan filan......
yurt disinda adam gibi bir dr bulmak cok zor.....
kucuk oglumda ilk kez adam gibi dr rast geldim sansa oda emekli oldu.....
buraya yeni tasindik....dr hakkinda bir bilgim yok.....
gecen aylarda jinekologa gittim kadin cok kibar cok ilgili istedigin soruyu sorabilecegin birine benziyor.....
ama kotu olan sey kadinin ultrasonu yok.....
zaten normalde radiolojide hamilelik boyunca 3 kere ayrintili ultrasona giriliyor.....
dr da bir problem olursa hamileliginde seni acilen radiolojiye gonderirim.....
benimde kafam karisti.....ultrasonlu drmu bulmaliyim.....(oda ya sorumsuz ilgisiz biri olursa) daha once cok basima geldide.....
yada bu gittigim drmi gideyim hamileyken....

ablamın öğrencisi ablama demiş ki, öğretmenim dün babam, annemi yıkıyordu gördüm onları acayip ses çıkartıyordu babam demiş:)),ablam şok olmuş neler var ya her şey ortada valla...anne baba olarak çocuk varken böyle şeylere çok dikkat etmesi gerekiyor

eşim başkasının yanında yanımda zor oturuyor :)

ben evin büyük çocuğuyum eşim de evin büyük erkek çocuğu,torun beklentisi var yani:) onlar konuştukça daha da görev halini almaya başladı :KK43: inşallah hayırlısıyla sağ salim olursa bizimkiler çocuğu paylaşamaz ikiz olsa fena olmaz :)))

bizde de aynı :KK1: iki ailenin de ilk torunu olucak sıpa..inşallah sağlıkla gelir de çok bekletmez bizii :KK55:

iyi günler kızla kasım başı adetim idrarım biraz koyu geldi bana bu adet olacağım anlamına mı gelir? ihç bibelirti yok arada bacağımda kasığımda seğirme dışında hiçbi fark yok sizce???

bi tanıdığımın 12 yıl çocuğu olmadı..görmedikleri tedavi kalmadı..tüp bebek aşılama vs vs hepsi..en sonunda Allah bana nasip etmedi demek ki die kaderine razı oldu..ve ondan sonraki ay hamile kaldı 40 yaşında bebeğini kucağına aldı..ondan sonra da bu kadar sene olmadı ne de olsa korunmasak da olur die düşündüler ve 2 yıl sonra 42 yaşında bi bebeği daha oldu..Allah yeter ki istesin :KK16: düşünme öyle..

canım tamam oldu diyelim.sonrası önemli.onu yetiştirebilmek.ona yetişmek

oğlundan çekindikleri için bu tarz şeyleri bana söylerler....ya benim kaynanam evlendiğimiz ilk yıl yani 5 ay sonra bunlara gittik neyse bi gün geldi yanıma söylemeye çekiniyorum dedi neyi dedim,ya siz birlikte banyo yapmıyorsunuz girin birlikte yapın demez mi allahım ya güldüm geçtim...hergün bana siz yeni evlisiniz hergün duş almanız lazım diye beni sıkıştırıyordu utancımdan yerin dibine giriyordum...

bizde işsizken 6-7 ay bunlarda kaldık, k.validem çok gezer evde durmaz. o çıkınca yapıyodum :)
ya ben utancımdan orda kaldığım sürece bir tane çamaşırımı kirli sepetine atmadım, kime görmesin diye elimde
yıkayıp dolaın içine askıya asıp kurutuyodum :) ama ne önemi varki kv. kp dolabın içine giriyolar fdı :KK1::KK1::KK1::KK1:

ahahahahhhahhahaha

öyle ama napcan benim babam 50 yaşında vefat etti ben 19 yaşındaydım torunu bırak ne üni den mezun olduğumu gördü ne düğünü mü ...kader kısmet canım bunlar o kadar uzun boylu düşünme bence...

izim bir tanidikta baya aradan sonra çocuk yaptı yaşlılığımızda yanımda olur diye.kadın kanser oldu öldü 2009 da.kız 15 yaşındamıydı neydi.kimse söylemedi mi büyütemezsin diye beni neden doğurdu diye ağladı

ya illaki olyo çocuk anneden babadan ne görürse onu yapıyo,
eskiden ped yok tabi ben annemi görmüşüm çorap koymuşum4-5 yaşlarında.

bi kerede abimle annemle babamı yakaladık. allahtan üstleri kapalıydı ve spor yaptırıyorum annenize bu ara çok kio almaya başladı deyip postaladılar bizi :)

ama suç bizde adamlar kapıyı kapatmışlar bizide yatırmışlar daha ne işiniz var orda

ben hiç hiç kimseyi ne yakaladim ne seslerini duydum yaaaa

bizde işsizken 6-7 ay bunlarda kaldık, k.validem çok gezer evde durmaz. o çıkınca yapıyodum :)
ya ben utancımdan orda kaldığım sürece bir tane çamaşırımı kirli sepetine atmadım, kime görmesin diye elimde
yıkayıp dolaın içine askıya asıp kurutuyodum :) ama ne önemi varki kv. kp dolabın içine giriyolar fdı :KK1::KK1::KK1::KK1:

ahahahahhhahhahaha

aynen canım kalmaya gidince bende çamaşırımı kirli sepetine atmıyorum:))zaten 1 hafta kalmaya gidiyoruz o ara ilişki olmasa da olur sen beni ne sıkıştırıyon ki hergün banyo yap diye:))

aynen canım kalmaya gidince bende çamaşırımı kirli sepetine atmıyorum:))zaten 1 hafta kalmaya gidiyoruz o ara ilişki olmasa da olur sen beni ne sıkıştırıyon ki hergün banyo yap diye:))

yawrucum oğluna iyi muamele ediyonmu etmiyonmu kadın onları araştırıyodur :)))

X