Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
nas'p kismet inşallah.perşembeye randevu aldım bakalım ne olacak?klomen türü isteyeceğim doktordan

canım umutsuz konuşuosun çok ama bak yine de bi bebek sahibi olmak için elinden geleni yapıosun..önemli olan bakmak onu yetiştirmek diosun ama hala da deli gibi istiosun tatlım sen bebeğinin olmasını :KK39: o karamsar konuşan tarafını at bi kenara..öteki iyimser olan bebek sahibi olmak için çırpınan tarafına dön ve gülümse :KK34::KK34:

izim bir tanidikta baya aradan sonra çocuk yaptı yaşlılığımızda yanımda olur diye.kadın kanser oldu öldü 2009 da.kız 15 yaşındamıydı neydi.kimse söylemedi mi büyütemezsin diye beni neden doğurdu diye ağladı

büyük babam öldüğünde 3 çocuğu varmış
babannem 20 yaşında
halam 4
amcam 2
babam 40 günlük ..... hayat bu kuzum kimin ne kadar yaşayacağı yaşamayacağı belli olmaz.

cenaze kalkacağı gün kış ayları babamın üstüne içeri giren mont atmış, akşama kadar kimse bu çocuk nerde dememiş,
belki düşününce ölmesi lazımdı ama RAbbim ömür biçmiş bi kere

bugün sağ kasığımda batmalar oldu kızlar yaa böyle sancı gibi ara ara, acaba hamişmiyim diye düşünüp mutlu oldum ilgiinçç :)

sakin sakin bekle cnım çok heyecan bizlere yaramıyo :)
inşallah vardır ama acele etme test yapmak için
göğüs uçlarım acıyor başka da bir belirti yok. inşallah bu bir belirtidir. ateşim var gibi hararet basıyor ama evde ateş ölçer yok kaç derece onu merak ediyorum şimdi de :) gg'den gebelik testi aldım heyecan yapıyorum kendi kendime :))

ya neyse ben gideyim kocisimin yanina kusumde.....
bugun yumurtlamamin son gunu.....
belki odasinda oturayimda gelip ozur diler bende biraz nazlanirim.....
son gunumuz pisi pisine gitmesin....

inşallah. biz daha 2 ay oldu başlayalı ama insan ne kadar bunalıyor. bir de aileler zamanı geldi falan dedikçe daha da geriliyorum ben :KK43:

teyzemi tersledim ya annem sormaya korkuyor.teyze kızlarından haber alıyor galiba :)bugün diyor ki bebek yeleği ör dedier ördüm çok güzel oldu.iunu da öreceğim bunu da öreceğim.benden laf istiyor

X