Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
kov da oyle gdeyiii
ben evde tek oldugumda uyuyamam oyuzden calşmamak problem degıl kı ........neyse opuyrm sızleri sekerler aksam grsrz

bende uyuyamam yalnız ama en azından gece oturup bekleşende ertesi gün istediğin zaman kalkabilirsin.biraz düzen bozuk olur ama uykusuz kalmazsın o konuda dedim

tadına bakmak için yaptım bikaç gün. ilk iki üç gün iyi geldi içebildim. en son yaptığım zehir gibiydi resmen içemedim döktüm ama yine denemek istiyorum daha küçük soğanlarla bu sefer

soğanın boyutuyla alakalı değil.kabak tadı veriyor.soğanlar yemeğin içinde bile kötü geliyor.1 hafta yaptım ben

çok ağrılı oluyorsa döllenmiş ama tutunamamış olabilirmiş

aaaa gerçekten mii benim geçen ay hayatımda en çok ağrı çektiğim adet dönemimdi ve yumurtlamıştım da demek ki tutunamamış yavrum neysee bu ay tutunsun inşallah :)))) ama yine başladı hafiften sızı... daha 3 gün var:S bir de kahve leke geldi peçeteye dün de çok silik pembe leke vardı :S allahım noluyorrrr:44:

yerleşiyordur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…