Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
bazen geliyorlar değil mi?ama ben bu ay gerçekten ovulasyon testi filan da yapmayacağım.gelişi güzel olsun ilişki de.olursa olur ne yapayım?

hem de ne gelme.. çıldırıyorum resmen. salıcam diyorum iki gün salıyorum yok olmuyo keşke ovü testi yapsaydım diyorum yine amaan boşver sonra ateş mi ölçseydim diyorum offf kafam çok karışık

sabahtan beri yazılı sorusu hazırlıyorum kafam bir milyon oldu :) Nasılsınız kızlar? Adet olanları çok iyi anlıyorum. geçen ay hayatımda ilk defa 4 gün günüm geçti. tabi bende bir heyecan. ama sonra geldi kırmızılar. ben ağla ağla helak oldum ( Nasip ama insan kendini çok fena kaptırıyor.

kızlar hamılelık belırtılerı neler oluyor ya...bende hıcbırsey yok :) ne akıntı ne sağ kasıgımda agrı...yok galıba bende bebıs

kızlar benim sol kasığımda bi dolgunluk var sanki..ara ara da ağrı girio adet olucakmışım gibi..ama göğüslerim hiç ama hiç acımıo..ilk defa böyle bişi yaşıorum göğüslerim ilk defa hiç ama hiç acımıo ve ağrımıo..ve batıma 2 gün var

kızlar hamılelık belırtılerı neler oluyor ya...bende hıcbırsey yok :) ne akıntı ne sağ kasıgımda agrı...yok galıba bende bebıs

cnm kısıden kısıye degısıyo heralde kımınde agrı sızı hıssetmeden oğrenıyor kımının kasıklarda agrısı oluyo goguslerde de oluyo falan bnde hıc yasamadım duyduklarım kuzum

evet ya geçen ay yerleşme gibi bir şey oldu.çok kötü oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…