Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

ben türkiyedeyim ne oluyor?rahim filmi çektiremiyorum aylardır.sıra yok diğer adetinde ara.koca dokuz eylül haftada 6 tane rahim filmi çekiyor.düşünsene sıra gelir mi?

ya varya benim yenge ilk geceden sonra regl oldu 17 yaşındaydı evlendiğinde,
sonra bunun korkusundan 1 ayda sadece 2 kere olmuş, geceleri oturup ağlarmış
abimde çok gözü açık bişey değil, bana anlattılar bende anneme hastaneye gidyolar sonra psikolog falan...
hastanede kan alıyolar, muayene öncesi, hatun hamile çıkıyo ya, şaka gibi.

Artık anne baba olma zamanı geldi diyoruz
ve başlıyoruz çalışmalara peki ne kadar sağlıklı oluyor dersiniz
tüm enerjimizi verdiğimizi düşünüyoruz ilişkiye girerken ama öyle stres yapıyoruz ki,
hem bizler hem eşlerimiz aşırı stres altında sağlıksız bi ilişki oluyo bitiyo.
Peki ya sonra, hemen yatış pozisyonları ve yine stres....

Doktorlar ne diyo stresten uzak durun uzak durun uzak durun...

guzeldııı.......

umarım bu ay yüzün güler canım

aynen cnm sakın ısyn etme rabbim nezaman verecegnı bılıyo sıkma canını ,zor gercekten umıtlenıyosun adet olunca koca 1 ay daha beklıyosun allahım inş hepimize bı gun nasıp edıcek aminnnnnnnnn

ben nisan-mayıs-haziran bebeği istiyordum.ağustosa kaldım.oda olursa

bende dediğin belirtiler vardı.ovulasyon testim düne kadar pozitifti ama adet oldum bugün.belli olmuyor

evet canım ya sabah oldum, kocişde evde yok, çorbamı çayımı kendim yaptım
yatıyorum battaniye altında

su adet sancısı varya cok feci ya dogum sancısında ne yapcaz oda ayrı dert aslında cok korkuyrm dogumdan ama kacs yok enınde sonunda allah ızın verirse tabi gorucez .....bnm adet cok feci sancılı gecer 3.gun ancak rahatlarımm sıcak su torbası ıyı degıl dıyolar ama dayanamayıp koyuyrm agrı kesıcı olarak majezık sakın kullnma tatlım kısırlık yapıyomus zararlıymıs

senin 20 gün geçtiğini bilmiyodum.

ben 7-8 aydır, 30 günde bir regl oluyorum, öncesinde 27-28 günde bir oludu.
değişiyodur diye düşünüyorum artık. 7 yıl 1 ay hiç olmadım.

benimde bebek için uğraşalı düzen değişti.26-27-28-29 gün de bir oluyor. sürekli değişiyor.stres yapıyoruz ya ondan bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…