Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
günaydın fıstıklarr

nasılsınız ? keyifler ne alemde ? ben aynı tas aynı hamam devam

çarşamba gitcem doktorun yanına, azcık kavga etcem doktorla kafaya koydumm

Seni çook tebrik ederek günaydın diyorum herkese.

çok teşekkür ederim canım Allah herkese nasib etsin inanın sabah dua ettim Allah bütün bekleyenlere de sağlıkla hamile kalıp sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.
aslında benim de varsa eğer döllenmenin en fazla 12. günü olması lazım hatta belki 11 idrarda çıkacağını sanmıyordum zaten çok silik çıktı.
yarın tekrar sabah yapacağım

:)) et canım stres atarsın...benim yerime de et hatta:)) sen adet oldun mu canım, bat 23 ekim yazıyor ama sonucu belki gözden kaçırmış olabilirm...

evet bütün stresimi doktor üzerinde atcamm senin stresleride atarım sıkıntı etme

ben pkoluyum canım , malesef adetim hiçbi zaman kendiliğinden olmuyor , her zaman ilaç içmek zorundayım . bu ay bebiş için ilacı kestik , o yüzden bu ay yine adet yok malesef , SAT 25 Eylül iken BAT : bekleki gelsiinnnnnn

aslında doktora kızgınlığım bu yüzden , daha çok bilgilendirmesi gerekirken , yapmıyor malesef

adetin 3. günü hormonlarda sıkıntı yoktu , 21. günü progesterona baktı 18.56 çıktı , ultrasonla baktı ; yumurtan çok kaliteli , bekleyelim 15 gün sonra gel dedi . bunun haricinde hiçbirşey sölemedi , ben zaten hastalığım yüzünden yumurtlama sıkıntısı çekerken , böyle kaliteli yumurtayı değerlendirememek canımı sıkıyor

şimdi çarşambayı bekleyip , napcaz onu görecez ....

selam benim de bat 31 ekim 2 kasım
neden umutsuz bekliyosun:26:

4 ay oldu istiyoruz ilk ay ki heyecanımızdan eser yok, bugün bi heyecanla test yapayım dedim ama yok negatif, biliyorumki olmadı bu ayda hiç varmış gibi hissetmiyorum moralim çok bozuk, isyan etmek istemiyorum sabretmeye çalışıyorum ama işte içimdeki bu sıkıntıyı atamıyorum

aynen cnm sakın ısyn etme rabbim nezaman verecegnı bılıyo sıkma canını ,zor gercekten umıtlenıyosun adet olunca koca 1 ay daha beklıyosun allahım inş hepimize bı gun nasıp edıcek aminnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…