Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Kız yok bakma sen böyle göründüğüme, sor öbür kızlara söylerler sana, ben büyük kötü çirkin örümceğim.

Allah ne deemeyim güldürdün şu saatte beni he:) iyilik kötülü görecelidir bence:) bana göre iyisin bu topikteki herkes sadece anne olmak istiyor ve birbirine destek olmaya çalışıyor bu da insanı iyi hissettiriyor:) tarantulanın korkunç bir böcek olduğunu biliyorum canım:)

Bana böcek dedin, seni hiç ama hiç ama hiç affetmiycem

BÖCEEEEEEEEEKKKKKKKKK:))) örümcek deyeydim iyiydi biliyom da böcek deyivermişim napalım o da bir böcek sonuçta her örümcek bir böcektir amaann gitti kafalr bizimm:)

bana tekrar böcek dedin ve affettim seni, bu aynı eski türk filmlerinde kafasını çarpıp hafızasını kaybeden kızın kafasını aynı yere vurup hafızasını tekrar getirmek gibi

bana tekrar böcek dedin ve affettim seni, bu aynı eski türk filmlerinde kafasını çarpıp hafızasını kaybeden kızın kafasını aynı yere vurup hafızasını tekrar getirmek gibi

ahahahaaahaaaa:) evet ben adamı hafızasına işte öyle şeyler yaparım :) sayemde hafızanı resetledin dah neee:)

haydin bacılarım hepiniz datlu rüyalar dilerim ben öperim herkesi ii gecelerrrr glshkskn kaçarrrrrr:)))):79:

Kizlar yaww benim bat 6 kasim demistim hatta bas donmesi kasiklarda batma falan var yazmistim.Yuzumde adet sivilcelerim cikti gerginlik var kesin adet olcam bunu anladim yine olmucak bu ay belli birsey.En iyisi kendimi kandirmayayim daha fazla umitlicem desem de herseferinde yine yinee yapiyorum ayni seyi

Canım benim 6 kasım diyosun, daha sen yeni yumurtlamışsın, ne adeti ?????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…