Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
çoook fazla akıntım var be benim kendimden iğrendim valla ped takcam kaç gündür iç çamaşırı değiştiriyorum günde kaç kez..bir de acayip belim ağrıyo..başka da bir şey yok..ne göğüste bişe hiçbişe yok..:S annem olsa şimdi ayaklarını üşütmüşsündür akıntın ondandır derdii:) ama ben üşüttüğüm için akıntım olsun istemyorum:44:sürekli bir ıslaklık var hamile miyim diye sormayacam biliyorum erkeeeeeeeeeeeeen

Ben de yattım iyi gecelerr
İyi geceler avavredim politiğimyandan çarklım

Olabilir tatlım akıntı büyük bi belirti aslında, rengi kıvamı nasıl peki

ben soğan suyu içiyorum 8.gündeym.2.gün kahverengi akıntı olmya başladı devam edio az az akntı.yumurtalıklarımdada ağrı oluo.bazen ağrı ayağıma vuruo korkarak içiyorum daha kötü bişi olmasın.

Canım valla herkes çok methediyo bu soğan suyunu ama ben öyle şeylerden korkarım ne biliym doktora sordun mu var mı bi zararı diye

yok sormadım cnm yaa.adetten sonra 10 gün dha yapayım diyorum soğan suyunu.yani kasımdada yapayım.aralıkta incir kürüne başlayablirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…