Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
sagol mehmetelif bende burda oldugum için cok mutluyum inan uzulmeyın ALLAHIN bir bildigi vardır elbet geciktriyorsa duanizi ortam hazırlıyordur siz yeter ki sabretmeyi başaralım bazi peygamberler cocukla imtihan edilmiştir ama sabrettiler ve ALLAH DA MURADLARINI VERMİŞTİR UNUTMAYIN Kİ ALLAH İHMAL ETMEZ KULUNU İMTİHAN EDER ALLAH DERTSİZ İMTİHAN ETMESİN AMİN

huhuuu,

selam kızlar,

ateşim maalesef adet ateşime düştü 36,4 iki sabahtır bugün test yaptım negatif. bu ateş biraz zor yükselir. neyse adetten sonra önümüzdeki maçlara bakıcaz

Evet ben de merak etmiştimm ama çok yazı vardı yazdı da göremedim heralde dedim Geçmiş olsun.

Yaşasıııııın yaşasııııınnnnn, herkes beni çok seviyooooooooo, hadi hep birlikte söyleyelim, TARANTULA BİZİM HERŞEYİİİİMİİİİZZZZ

Biri beni kovsun şuradan yaa herşey iyi hoş çok güzel ama benim ders çalışmam lazımm ve ben burdan çıkıp da kitabın kapağını açamıyorum.... Biri git desin, kaybol desin bişe desin ben de çıkıyım ya da hepiniz çıkın... aklım burda kalıyo sonra odaklanamıyorummmmm yazık ama ben yaaa

ya canım o zaman şöyle yapalım, sen bi koşu git kitabın kapağını aç gel, nasıl fikir :26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…