Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
sagol mehmetelif bende burda oldugum için cok mutluyum inan uzulmeyın ALLAHIN bir bildigi vardır elbet geciktriyorsa duanizi ortam hazırlıyordur siz yeter ki sabretmeyi başaralım bazi peygamberler cocukla imtihan edilmiştir ama sabrettiler ve ALLAH DA MURADLARINI VERMİŞTİR UNUTMAYIN Kİ ALLAH İHMAL ETMEZ KULUNU İMTİHAN EDER ALLAH DERTSİZ İMTİHAN ETMESİN AMİN

amin inşallah bizi çocukla imtihan etmez.en korktuğum şey valla

Canım test varsa evde bi test yapsan, doktorum demişti ki yerleşmeden 2 gün sonra testte çıkar

Canım 2 gün önce ölçtüm negatif çıktı çok üzüldüm hatta şimdi tekrar ölçtüm 36.9 çıktı regl olursam ateş kaç olur ki kasıklarım da resmen yanıyo gibi hayal kırıklığına uğramak istemiyorum normalde 30 günde bir oluyodum bu ay 28 günde oldum kafam karma karışık

Biri beni kovsun şuradan yaa:KK43: herşey iyi hoş çok güzel ama benim ders çalışmam lazımm ve ben burdan çıkıp da kitabın kapağını açamıyorum.... Biri git desin, kaybol desin bişe desin ben de çıkıyım ya da hepiniz çıkın... :KK33:aklım burda kalıyo sonra odaklanamıyorummmmm :KK53::KK53: yazık ama ben yaaa:KK14::KK14::KK14:

kaybooooooool gözüm görmesin seni.hadi kış kış kış.dersinin başına uslu kız ol bakayım

Biri beni kovsun şuradan yaa:KK43: herşey iyi hoş çok güzel ama benim ders çalışmam lazımm ve ben burdan çıkıp da kitabın kapağını açamıyorum.... Biri git desin, kaybol desin bişe desin ben de çıkıyım ya da hepiniz çıkın... :KK33:aklım burda kalıyo sonra odaklanamıyorummmmm :KK53::KK53: yazık ama ben yaaa:KK14::KK14::KK14:

zaten bizde çıkıyorduk değil mi kızlar(kızlar saklanın gitsin devam ederiz)

Canım 2 gün önce ölçtüm negatif çıktı çok üzüldüm hatta şimdi tekrar ölçtüm 36.9 çıktı regl olursam ateş kaç olur ki kasıklarım da resmen yanıyo gibi hayal kırıklığına uğramak istemiyorum normalde 30 günde bir oluyodum bu ay 28 günde oldum kafam karma karışık

Canım regl ateşi gelende 35.8-35.9 dur. Bir de zaten yerleşme kanaması zaten normal adet tarihinden 2-3 gün önce gelir. Kahverengi yada açık pembe olur. Bana yerleşme gibi geldi ama tabi çok umtlanmamak lazım. Biliyorum negatif çıkınca üzülüyorsunuz canım ama bunu öğrenmenin malesef başka yolu yok, mecbur test yapmak gerekiyo ara ara

X