Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
hamıleyken bıtkı cayı falan ıcılmemeliymıs bebegı dusururmus oyle duydum hatta nane lımon falan da ıcılmezmıs bnde suan grip oldum oluyrm valla yanıma bı havlu kagıt aldımmmm:KK1:şimdi nane limon yapsammı dıye kararsızım ne olur ne olmaz :KK1:ayyy nasıl pinpirik oldum esim bana telase muduru der:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hamıleyken bıtkı cayı falan ıcılmemeliymıs bebegı dusururmus oyle duydum hatta nane lımon falan da ıcılmezmıs bnde suan grip oldum oluyrm valla yanıma bı havlu kagıt aldımmmm:KK1:şimdi nane limon yapsammı dıye kararsızım ne olur ne olmaz :KK1:ayyy nasıl pinpirik oldum esim bana telase muduru der:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

geçen gün başım ağrıyor çok kötü.2 gün çektim.eşim ilaç al diyor alamam dedim.bu bebekler öldürecek bizi

O zaman ılık suyun içine azıcık limon sık onu iç o da toparlar biraz ben nerdeyse hergün içiyorum onu bayadır grip falan olmuyorum... Ama azıcık damlat ya da incecik bi dilim kes at bardağına.....

aynen ya ha bıde olsalar gobuslerde:KK1:suan cok fenayım ama yapmıycam bıde ben zaten ılac kullanıyrm hemde gunde 2 tane mecburum kullnmaya

ne ilacı kullanıyorsun?bende kaç aydır folik ait kullanıyorum ama on 1 haftadır onu da içmiyorum.enin ilaçlar bebeğe zarar vermiyor mu?

Ayy burası hamişlerin mekanı mı biri bana açıklasın dönüp dolaşıp buraya geliyorum benn hadi hayırlısıı :KK16:

X