Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
yaptılar valla :) aynı kutunun içinde duruyodu

o zaman bu çocuk işi değil canım, yerinde duruyorsa çocuk ne bilir ben bunları alıyım iğneliyim sonra anlamasınlar diye aynen yerine koyayım diye olmaz... nerden gelmiş akıllarına allahım ya kondom delik olunca spermler o delikten kaçacak sende hamile kalacan yani...alala ya daha neler duyacaz...

:)) ne güzel sizin yine çaocuğunuz olsun istemişler o yüzden yapmış kız:)) benim kaynanam hiç istemiyordu, oğlunun sorunu olduğunu öğrenince şimdi çok istiyor...

mecbur isteyecek ona benden başka kimse katlanamaz :)

ben sevdim evlendm, kendi bi arasaydı, diğer oğluna arıyo ne zamandır hani nerde kim verir yavrusunu :)

pinti işte nolcakkkk

ayy ne desin gülüp geçiyo, çoğunuda anlatmıyorum, evleri şimdi çok yakın ama 10-15 günde bir belki gideriz,
aramaz sormaz, ben anlatırsam hiç gidip gelmez. Kimsenin günahını vebalini almayım

ay nasil anlatmıyorsun ben olsam deliririm.nasıl günahını almayım ya adamı yatak odanda yakalıyorsun.maşallah sana maşallahh tütütütü nasıl gelinsin sen böyle

mecbur isteyecek ona benden başka kimse katlanamaz :)

ben sevdim evlendm, kendi bi arasaydı, diğer oğluna arıyo ne zamandır hani nerde kim verir yavrusunu :)

pinti işte nolcakkkk

:)) ne güzel gelinsin dedim bide.bizimkide en son kalandı hepsi evlenmişler bu rezil durumdaydı.40 yaşındaydı.işi yoktu ben memurdum.aldım sahiplendim diye severler beni

ay nasil anlatmıyorsun ben olsam deliririm.nasıl günahını almayım ya adamı yatak odanda yakalıyorsun.maşallah sana maşallahh tütütütü nasıl gelinsin sen böyle

çok cahiller, ne yaptıklarından ne konuştuklarından haberleri var. deliriyorum bazen ama napıyım oda anne baba bi yerde.

arkadaşımı aramış biz yeni evliyken gelip gitmiyolar bi konuş diye kesmiş işte...

bir kaç ay önce eşimin çocukluk arkadaşı var eşiylede çok iyiyiz onu aramış, ben nede olsa kaynanayım,
ben söylesem kullanmaz bebek için bi ilaç var söyle kullansın,

eltisiyle birlikte çalışıyorum onada, seni dinler belini çektirelim demiş

ne yapti kiiiiiiiiiiz kaynanan?

anlatmaya korkuyorum canım biri anlar falan filan diye kimliğim de gizli ama ne bilim:)) eşim atama ile benim yanıma geldi sevgiliydik o zaman ordan zaten kadın bana gıcık kaptı oğlu kalktı benim için geldi hem de sevgili iken ...neyse gel zaman git zaman derken nişan oldu nişanda ufak tefek bişeyler yaşandı kadın biriktirdi sanırım en sonunda düğün günü diye beni istemiyordu ben anlıyordum surat yaptı düğün boyunca suratını bi astı bi görseniz daha sonra evimizi gelirken kavga etti oğluyla bir sürü şey saydı kadın içinde tuttu yok kalktın geldin buralara ,paranı yiyemeden evlendin falanlar filanlar ilk günümüz böyle geçti kavgalı düşün oğlu ile annesi tartışıyor ben öyle kaldım gelinliğimi yırtasım geldi

anne babalar ama herkes haddini bilsin. sana söylese bunları tamam olur filan dersin.elaleme neden söylüyor. yok arkadaş ben karar verdim gidince başımın üstüne koyacam gezdirecem benim kaynanayı.biraz ağır ama idare edeceğiz artık :))

Gunaydinnn sohpet tam benlik amma koca evde....Isler gucler size iyi sohpetler isten gucten firsatim olursa banada iyi gezmeler....

şimdi nasıl aranız?

Meraba tarantula beni de ekler misin listeye bat'ım 31 Ekim yada 01 Kasım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…