Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
benimde babam böyle ama onlara anlatamassam kime anlatıcam ki :)

benim k. validem k. babam neler yaptı, ben evde yokken eve girdi.
hele k. peder bi gün arkadaşıyla bişey yapacakmış eve yola çıkmışlar beni aradılar, sana gidiyoruz yapılack bişey varmı diye

çamaşır serili dedim ki iç çamaşırı ve benim genelde g string , dantel vs. ağırlıklı, bakmam ben dedi,
ya yanındaki adam odamı bakmaz :KK70: napiyim ben

kondomları iğnelemişler kim yapar bunu ya kim :KK70:

evime giren bi annen bi diğer annem var ikisi kuran çarpsın diyo..

:26: acaba ben mi yaptım

arkadaşları ile ile eve gelmek mi?senin evini karıştırmak mı?sen koru yarabbiiiiiiiiiiim. eşin ne diyor?

nasıl yani kondomları mı iğnelemişler niye

benim eşim 2011 aralıkta askere gitti bu yüzden bebişi erteledik.
hani iyi yamışız diyorum bazen. mayısta geldi ve 2012 aralığa kadar ikimizde işsiz kaldık bildiğin süründük.
bugünümüze şükürler olsun.

Tek amaç var çocukları olsun diye. Bu işi bi çocuk yaptı dicem ama, abimin çocukları var bitek ve ulaşamayacakları bi yerde
bide kabı bile kaliteli çocuk yapsa bir iki anca denk getirir di :KK70:

sizin yine anneniz gelinini size çekiştiriyormuş...benim kayınvalidem eltimi bana çekiştiriyor allahım ya ben gidince de beni çekiştiriyordur kesin:):) kime ne anlatıyorum demiyor kaynanam:))

bu bayram kaynana kayınpedere bütün eltileri çekiştirdim :)))) ohhhhhh içim soğudu
birde daha sonra yanımda bizim oğlanların(4 erkek 1 kız kardeşlerde) hepsi gelinlerin kuklaları olmuşlar diye konuşmazlar mı.al işte biz ne konuşmuştuk sizinleeeee diyesim geldi :)

arkadaşları ile ile eve gelmek mi?senin evini karıştırmak mı?sen koru yarabbiiiiiiiiiiim. eşin ne diyor?

bi gün bizdeler mutfaktayım, bi gölge sezdim arkasından gittim, yatakodasında k. peder, evimiz kottaydı, su alıyomu rutubet varmı diye bakıyomuş meğer.

beni 15-16 sanıyolar galiba :) benim babam ben odadaysam seslenirde kafasını bile uzatmaz ya

hani iyi yamışız diyorum bazen. mayısta geldi ve 2012 aralığa kadar ikimizde işsiz kaldık bildiğin süründük.

Tek amaç var çocukları olsun diye. Bu işi bi çocuk yaptı dicem ama, abimin çocukları var bitek ve ulaşamayacakları bi yerde

kaç tane delmişler?nerdeydi?onlar nasıl bulmuş?

bu bayram kaynana kayınpedere bütün eltileri çekiştirdim :)))) ohhhhhh içim soğudu
birde daha sonra yanımda bizim oğlanların(4 erkek 1 kız kardeşlerde) hepsi gelinlerin kuklaları olmuşlar diye konuşmazlar mı.al işte biz ne konuşmuştuk sizinleeeee diyesim geldi :)

ayyy nişandan itibaren bi anlatsam varyaaa offf offff

canım benim idare etmekten başka çaremiz varmı, annelerimizlede sorunlar çatışmalar yaşamadıkmı ?
ben kötü davranıyorum diye dayanamıyorum, biraz daha ilgi gösteriyim diyorum başka bişey yapıyolar.

benim eşim annemlere hiç gitmez arayıp sormazdı ( aile bağları kopuk )
inat ettim bende onun ailesine gitmedim, k.v söyledim, üzülme bu yüzden diye
akraba, akraba gezmiş galiba, geçen kulağma geldi, boşanıyomuşuzda birileri barıştırmış,:KK52::KK52::KK52:

doğru diyorsun canım.. benim kaynanam düğünümüzü rezil etti, şimdi oğlu ne arıyor ne soruyor annesini ,kaynamam bana diyor arayın arada diye,yaz tatillerin de gidiyoruz 10 gün kalıp geri dönüyoruz ... düğün öncesi ortalığın içine etti şimdi pişman arayın sorun diyor ben yine çok iyi yapıyorum arıyorum soruyorum kalkıp gidiyoruz ...ah ah nedir bu kaynanalardan çektiğimiz:))

bi gün bizdeler mutfaktayım, bi gölge sezdim arkasından gittim, yatakodasında k. peder, evimiz kottaydı, su alıyomu rutubet varmı diye bakıyomuş meğer.

beni 15-16 sanıyolar galiba :) benim babam ben odadaysam seslenirde kafasını bile uzatmaz ya

bizimki kimse yokken bile bakmaz da girmezde odaya.allaha şükür kayınpederinde öyle huyu yok

çok garip valla...çocuk olsun diye kondom mu iğnelenir yok ya hiç sanmam çocuk kondomu görünce alır elinde oynardı yerin de mi duruyordu kondomlar farklı yerlerde mi:))

doğru diyorsun canım.. benim kaynanam düğünümüzü rezil etti, şimdi oğlu ne arıyor ne soruyor annesini ,kaynamam bana diyor arayın arada diye,yaz tatillerin de gidiyoruz 10 gün kalıp geri dönüyoruz ... düğün öncesi ortalığın içine etti şimdi pişman arayın sorun diyor ben yine çok iyi yapıyorum arıyorum soruyorum kalkıp gidiyoruz ...ah ah nedir bu kaynanalardan çektiğimiz:))

ne yapti kiiiiiiiiiiz kaynanan?

o kadar incelemedim eşim söyledi, o kullanıyor o farketmiş

dikiş kutumuz var ahşap onun içinde durur oda k.dolabın içinde
3-4 tanesi bir çok yerinden hemde

:)) ne güzel sizin yine çaocuğunuz olsun istemişler o yüzden yapmış kız:)) benim kaynanam hiç istemiyordu, oğlunun sorunu olduğunu öğrenince şimdi çok istiyor...

X