Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
eskisi gibi yapmıyorsa aslında kızgın olmasa daha iyi

yapıyor canım yapmaz mı sene de bir kere gidiyoruz illa bi iğneliyor ... ya canım bizim yaşadıklarımız öyle basit şeyler değil korktuğumdan anlatamadım tam kim olsa böyle davranır ben eşime hak veriyorum ama yine de annesi diye ben eşime ısrar ediyorum gidelim diye,yoksa gideceği yok...

eşin iyi düşünmüş ameliyatıda senden bilirler

evet canım ...bi gün ailesi aradı gelişmeleri soruyorlardı rahatsız oldu eşim, anam bunlar da tam detaylı soruyorlar erkek hastalığı bu neyini anlatayım...eşim ara söyle bi daha yanımda konuşmasınlar,sormasınlar dedi...o kadar utandım ki aradım görümceme söyledim anlayın onu konuşmak istemiyor bu konularda diye...

korkma bir şey olmaz.sanki ellerinde bilgisayar gwziyorlar mı herkes.tabi herkes kendi yaşadığını bilir.

kızlar biri bizi gözetliyor gibi oldu.3 ümüz yazıyoruz altta bir sürü kişi sadece okuyor :)

İşte geldim burdayımmm ben de geldim ben de bakıyorum da hamilelikten kaynanalara terfi etmişiz kadın milletinde laf biter miiiii tabiki bitmezzzz eee nasılsınız ? Aslında bi ton işim var ama biraz sohbet etmek istedimmm yine sohbeti koyulaştırmışınız e o zaman bugün kahveler benden

annemde teyzeme arttırıyor kızım doktora gittiniz mi mehmeti de götür diye.tamam tamam diyordum.birde biz düğünü ramazandan hemen önce yaptık.1 aay ramazanda burdaydı annemler.gider gitmez çocuk sormaya başladılarçdoktora gidin doktora gidin.en son tersledim teyzemi doğru bir şey mi bu senin yaptığın dedim.ay her gün arayıp doktora gittin mi diye soruyor kadın.aramıyor şimdi kurtuldum

yemeği yaktim/eşim gelmeden bilgisayari kaldırmam lazim

kızlar biri bizi gözetliyor gibi oldu.3 ümüz yazıyoruz altta bir sürü kişi sadece okuyor :)

okurlar tabii sohbet güzel:))şu kondom olayı hala aklımda çok garip valla şaşırdım ya...benim bi arkadaşım var evlendikleri zaman kaynanası muska yapmış sanırım ...arkadaşım çok severek evlendi ilk günleri yani2 ay boyunca birlikte olamamışlar ağlamışlar sızlamışlar olmuyor diye, anlatırken sordum vajinusmus olmayasın diye yok korkmuyordum diyor çok arzuladık bir birimizi ama olmuyordu falan diyordu daha sonra kaynanası gelmiş bunlara muskayı almış sanırım o günden sonra sanki hiç bir şey olmamış gibi olmuş ilişkileri...neler yapıyor bu kaynanalar...

:) :) :) valla öyle. deminden beri okuyorum. çok heyecanlı yazdıklarınız :) entrika entrika. güzel oluyor ama başka şeylerden konuşmak. muhabbettiniz ve neşeniz bol olsun kızlar. benim mesaim bitti şükür. kaçıyorum iyi haftasonları

yani:)) evlenirsin hemen çocuk sorarlar zaten... hala arıyorlar ama kaynanamlar, eşimin yanımda olmadığı zamanları bildikleri için arayıp soruyorlar:))

evet valla o heycandan yemek yandi/kocam öldürecek beni.zaten akşamları yazıyorsun yine diyor.meraktan ölüyor

yani:)) evlenirsin hemen çocuk sorarlar zaten... hala arıyorlar ama kaynanamlar, eşimin yanımda olmadığı zamanları bildikleri için arayıp soruyorlar:))

benim teyzem ya.eşime bile telefonda doktora git demiş.oda kolestrolu var da ondan sanmış garibim.hergün arayıp sorulur mu pes artık.

Yaaa onu ben de çok yapıyorum neyse ki kocacım yanık da seviyo

evde yemekleri eşim yapar.dün yapmış beğenmedi yemeği.herhalde az pişti azıcık daha koyayım ocağa dedim oda yandı.bizimkide hiç sevmez yanığı.görürse de söylenmeye başlar. bilgisayarı aldın yine unuttun di mi hep böyle yapıyorsun diye

Yanan yerlerini seç ayıkla o zaman çok mu yandı kiii????:44::44:

Son düzenleme:
:)) teyzen de alemmiş ya hadi sana soruyor eşine niye diyor:)) iyi bari kolestrolu varmış ordan yırtmış

ben bıktım telefonu açmadım.ona açtırdım bir gün. bnyoda de dedim. oda oğlum doktora gittin midemiş.safım benim yok teyze gideceğim demiş. sonra dedim ki teyzem sana neden dedi biliyormusun kolestrol için dedi hayır dedim bebek için.ses etmedi

:))) eşin de gidecem teyzecim demiş ne bilsin erkekler böyle canım fesat olmuyorlar mı desem ne desem bilemedim:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…