Gebeliğe Hazırlık Bat mayıs 2018 / yakı ile hamile kalınır mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çoooook merak ediyorum acaba erken test mi alsam
Bir kaç gün daha bekle adete 3 gün kala dayanamazsan normal test alıp yaparsın geç döllenme olmadıysa çıkar bende çıkmıştı silik çizgi, erken gebelik testine o kadar para verme.
Özelde kan veriyorsun 25 tl, erken gebelik testi alıyorsun oda 25 Tl kan ver daha iyi :)

Ben burda devlet hastanesinde veriyorum kanı :) haklısın şimdi olsa bile çıkmasa üzülürüm :)

Adet belirtisi de Yok hamilelik belirtisi de. Tek hissettiğim kaşığıma agrı vuruyor o da her ay oluyor. Başım dönüyor gibi dünden beri hasta halsiz gibi hissediyorum. Göğüs hassasiyetim başlıyor bu kadar :)

Bu arada karındaki sertlik derken alt kısmı mı

Dur bakalım daha erken belirtiler bi anda vurur, yanı bi belirti olması lazım her ay olan adet belirtisi de bu ay şaşmaz heralde olur :)

Bu arada karındaki sertlik derken alt kısmı mı
Hayır hayır normal karın sertliği çok aşırı sert oluyor yani bana pantolonlarım olmuyordu artık aşırı gaz oluyor ama bu çıktığın da bile rahatlamiyo karnını hep şiş, kasıkta bi şişlik sertlik olur diyolar bide ama onu hatırlamıyorum sertlik varmiydi orda da , onun dışında zaten göğüsler alıp basını gidiyor onda da sütyen sıkıyordu artık ah şu belirtileri bidaha yaşasak ya anlatırken bile içim bi garip oluyo

Dur bakalım daha erken belirtiler bi anda vurur, yanı bi belirti olması lazım her ay olan adet belirtisi de bu ay şaşmaz heralde olur :)
Hadi inşallah olur hamilelik vallahi düşünmeyeyim diyorum diyorum yok yapamıyorum :) bu arada dün geceyi saymazsak en son ilişki 4-5 inde oldu yani en geç o zaman döllenme olmuştur.diye düşünüyorum en azından ayın 5 inden kalan spermle. O yüzden testte henüz çıkmaz adet günü gelene kadar :)

Gerçekten ben kasık ya da karında sertlik değil de göğüs hassasiyetini yaşamıştım tekrar hamilelik olsa da yaşasak dediğin gibi. kasık batmam ve göğüs hassasiyeti vardı ya o yüzden hep onlara dikkat ediyorum

Her şeyi sana soruyorum kusura bakma alt karnımı kontrol ettim de sert sanki kaşıklarımda sertlik var ama iki taraf ta sert

Yo ilişkiden önce çıkarmıyorsun canım.o ilişkiden önce yapıştırılıp 3 gün falan kalıyor bu kadar zaten.ama ben inanmıyorum ya çok denedim olmadı.

Ben 2 kez yakı ile hamile kaldım, o dönem bayaa da araştırdım, kesinlikle yumurtlamadan sonra yakı kalmayacak? Sperm ve döllenen yumurta sıcağı sevmez yakı nın amacı, ısı vererek yumurtaları büyütmek zaten .. rahimi de ısıtıp gebelipe hazırlıyor. Yani yunurtlamaya kadar kalacak sonra sıcak duş bile alınmayacak .. haziran da yine deneyeceğim bende hatta

İnşallah tekrar işe yarar hamile kalırsın ben şu an arada kaldım bu ay olmazsa Ağustos’ta yumurtlamadan sonraya bırakmam :) bu ay geçti artık çünkü ben zaten yumurtlama günü yapıştırdık

Bir kaç gün daha bekleyip erken gebelik testi yapabilirsin canım inşallah bebişin seninledir :)

İnşallah tekrar işe yarar hamile kalırsın ben şu an arada kaldım bu ay olmazsa Ağustos’ta yumurtlamadan sonraya bırakmam :) bu ay geçti artık çünkü ben zaten yumurtlama günü yapıştırdık

Olsun bu ay da belki vesile olmuş olabilir ama kısmet olmazsa eğer dediğim gibi denersin bide

Düşünme belirtileri boşver taktıkça takıyor insan :) belirti arıyoruz zorla :)

Olsun bu ay da belki vesile olmuş olabilir ama kısmet olmazsa eğer dediğim gibi denersin bide
Bazı şeyleri yanlış yapmazsak doğrusunu tam öğrenemeyeceğiz :) sağol vallah haklısın olmazsa senin deşiğini deneyeceğim :)

Düşünme belirtileri boşver taktıkça takıyor insan :) belirti arıyoruz zorla :)
Sorma gerçekten olmayan şeyleri belirti diye düşünmeye başlayacağım yakında eşim de diyor düşünme rahat ol diye ama ben YÖK tabi :)

Sorma gerçekten olmayan şeyleri belirti diye düşünmeye başlayacağım yakında eşim de diyor düşünme rahat ol diye ama ben YÖK tabi :)

Eninde sonunda olucak inşallah Allah sağlık ömür verirse, işte illa bu ay olsun oluvak diye şartlamamız lazım bizim sorunumuz o, ben şimdi kendime zaman vericem 3 ay içinde denicem hangi ay tutarsa artık tutmazsa dr a gider yumurta takibi yaptırırım 1 2 ay da öyle gider :) ben bçyle plan yaptım gerisi Allaha kaldı o verirse verir. Ben normalde 1 2 ayda hamile kalıyodum ama bakalım şimdi nasıl olacak. Hamile kalmada sorun yok da 2 ay 5 ay sonra bi şekilde kalırız inşallah pna inancım var ama sağlıkla devam ettiemeyi sağlıkla doğurmayı nasip etsin Allah hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…