Gebeliğe Hazırlık Bat mayıs 2018 / yakı ile hamile kalınır mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bana doktor 5000 de ilken ultrasonda görünür deri. Ama vajinal ultrason ile görünür snein kese

Bizde o günleri görür muyuz acaba rabbim usteyen herkese nasip etsin gözün aydin canim benim

Dün verdim bugün sonucunu alıp göstereceğim. Normalde E nabız da görünmesi gerekiyordu ama muayenem bile girilmemiş

Hadi hayirlisi insallah guzel haberler aliriz. Bende smdi ultrasonda muane oldum kese olusmamis henuz,rahim duvari kalinlasmis. Haftaya bidaha gel bakalim dedi doktor.

Hadi hayirlisi insallah guzel haberler aliriz. Bende smdi ultrasonda muane oldum kese olusmamis henuz,rahim duvari kalinlasmis. Haftaya bidaha gel bakalim dedi doktor.
İnşallah haftaya görürüz keselerimizi :) her şey yolunda gider umarım. Belirtilerin neler ya ben de sadece bel ağrısı kasık ağrısı koku hassasiyeti var. Göğüs hassasiyeti Yok normal dmi

İnşallah haftaya görürüz keselerimizi :) her şey yolunda gider umarım. Belirtilerin neler ya ben de sadece bel ağrısı kasık ağrısı koku hassasiyeti var. Göğüs hassasiyeti Yok normal dmi

Bu benim 2. İlki düsük yaptim. Onda hamileyken ilk goguslerim cok hassasti ve arada kasiklarim agrirdi sonra sigaradan tiksindim diş macunundan tiksindim cok su iciyordum ve cok tuvalete cikiyordum.

Bunda sadece goguslerim cok hasaslasti ve sizliyordu ara ara hafif kasik agrim oluyor.
Her insanda bir degil iste belirtiler

Benim de ilk düşüktü 5 ay önce. Ben de göğüs hassasiyeti kasık ağrısı vardı. İnşallah bu kez kucağına almak nasip klur

Kizlaar gunluk pedimde cok az bisey kahverengi koyu akinti bulasmis. Dusuruyormuyumm ?

Kızlar konu güncel kalsın bende çok istiyorum hayıt otuna başladım yarında adetim bitiyor yakı yapıştırıcam inşallah Rabbim tez zamanda hayırlısıyla sağlıkla nasip eder.

Kizlaar gunluk pedimde cok az bisey kahverengi koyu akinti bulasmis. Dusuruyormuyumm ?
Benim de bir haftadır kahverengi lekelenmem var. Ama doktor korkma dedi. Kese göründü iki hafta sonraya randevu verdi sen ne yaptın bence korkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…