Gebeliğe Hazırlık Bat mayıs 2018 / yakı ile hamile kalınır mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar konu güncel kalsın bende çok istiyorum hayıt otuna başladım yarında adetim bitiyor yakı yapıştırıcam inşallah Rabbim tez zamanda hayırlısıyla sağlıkla nasip eder.
İnşallah olur ben de ilk denediğim ay hamile kaldım artık ondan mıı değil mi bilmiyorum ama

Benim de bir haftadır kahverengi lekelenmem var. Ama doktor korkma dedi. Kese göründü iki hafta sonraya randevu verdi sen ne yaptın bence korkma

Ben o gün direk acile gittim, düşük tehlikesi var dinlenmelisin dedi ve 2 gün sonra lekelenme geçti kendi kendine. 3 gün sonra kendi doktorumda randevum vardı progestan verdi sabah akşam fitil olarak aldım cinsel iliski yasak dedi. 1 hafta sonra kontrole gittim. Düşük tehlikesini atlatmışım. Kalp atışlarınıda duyduk en son çok şükür :)

Sevindim atlatmana benim lekelenme az az 8-10 gün devam etti üç gündür yok çok şükür :) bayramdan sonraki hafta randevum var inşalalh kalp atışını duyarım ben de

Merhaba kızlar yakıyı ne zaman yapıştırdınız bazı yerlerde adet olduğumuz gün yapıştırılması gerektiği yazıyor sizler ne zaman taktınız bilgi verir misiniz ?

Yaa sayfayi bastan sona okudum yaki yapistirip hamile kalan arkadaslar lutfen yardimci olun.bat yarin ve benimde hicbir belirtim yok.adet olacakmisim gibi sanki.adet olursam yaki yapcam.nasil yapiliyor.takili kaldigi gunler iliski oluyormu yontemi nedir lutfen paylasin..konu guncel kalsin lutfen.....

Sevindim atlatmana benim lekelenme az az 8-10 gün devam etti üç gündür yok çok şükür :) bayramdan sonraki hafta randevum var inşalalh kalp atışını duyarım ben de
Konuyu takip edemedim :) Batlar yakındı seninle bir hafta vardı aramızda sanırım :) Hamilesin galiba hadi gözün aydın :) Bende o konuştuğumuz ay hamile olduğumu öğrendim, yakıyı denemedim ama tekrar. Şimdi 13+3 haftalık olduk, oğlum oluyo nasipse :) Sende son durum nasıl belli oldu mu cinsiyet

Allah saglicakla kucaginiza kavustursun.yakiyi yaptiginiz bir sonraki ay mi hamile kaldiniz.extra bisey uyguladinizmi ve yakinin faydasi oldugunu dusunuyormusunuz

Allah saglicakla kucaginiza kavustursun.yakiyi yaptiginiz bir sonraki ay mi hamile kaldiniz.extra bisey uyguladinizmi ve yakinin faydasi oldugunu dusunuyormusunuz
Yakıyı denemedim :) Daha önce denemiştim ama faydası olmadı birdaha da gerek duymadım, hamile kaldığım ay maydonoz süt buharını denedim bir de bi kaç gün bal tarçın çorekotu karışımını sabahları bir kaşık aldım ama o da dediğim gibi sadece üç beş gün :) Denediklerimin faydası oldu mu bilmem ama 343 adetti sanırım adedini unuttum ayetel kursi okudum, kenzul arş duasını okudum hep dilimden düşürmedim bir kaç kez Meryem suresini okudum. Kafam rahat bir şekilde dua ettim hep, hayırlısını istedim o ay olması şart değildi dua ettikçe rahatladım çünkü kafama takmadım namazıma başladım bu sürede, ben duaların faydasını gördüğümü savunuyorum o ay hamile olduğumu öğrendim, ama yine de diğer maydonoz buhar vs denemektende birşey kaybedilmez

Allah saglikla kucagina kavustursun canim.peki maydanoz sut buharini nezmn ve nasil yaptin

Allah saglikla kucagina kavustursun canim.peki maydanoz sut buharini nezmn ve nasil yaptin
Adet bitiminde yaptım hemen akşamı. Bu ikinci gebeliğim ilk hamileliğimde de o ay yapmıştım ama onu sütle değil suyla yapmıştım, bu hamileliğimde de süt denedim her ikisi de oluyormuş çünkü. Sütü önce kaynatıp daha sonra maydonozları atmıştım biraz da öyle kaynatmıştım sanırım, internetten tekrar bak sen hazırlanışı yazıyor. Daha sonra kova gibi birşeye koydum üstüne oturdum, etrafını havlu yada battaniyeyle sararsan çok daha iyi olur saç diplerine kadar buhar oluyor ve terliyorsun baya :) Bi yarım saat oturduktan sonra ilişki oldu, ertesi gün şansıma yumurta çatladı. Adetimde 9 gün sürmüştü zaten, 10. Gün catlamis oldu.
İlk gebeliğimde de ayni sağ yumurtalık agrisi ve o bölge de şişme olunca kist falan düşünmüştüm hamile kalınca önemsemedim, bu hamileliğimde de ayni şekilde sağ yumurtalıkta ağrı ve şişme olunca demek ki catliyor dedim :) benimki belli ediyor kendini sagolsun, sadece hamile kaldığım ay oldu bu agri onun dışında hiç olmadı. Maydonoz buharını iliskiye girdikten sonra ve diğer günler o ay içerisinde kesinlikle birdaha tekrarlama bi kere yapman yeterli, maydonoz söktürücü özelliğine sahip çünkü.

Söylemişsin burdaaa :) yok benimki göstermedi 3 eylülde randevum var o zaman öğrenirim inşallah ama bakalım :) 18. Haftadayız ama hala karnım belli olmadı çoook hafif var yani. Ama 15. Haftadan beri bebeğin hareketini hissediyorum sürekli her gün değil ama arada hissediyorum çok mutlu oluyorum :) Allah isteyen herkese tattırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…