Gebeliğe Hazırlık Bat mayıs 2018 / yakı ile hamile kalınır mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben bugün folikasit aldım. B12 de var içinde. Düşük yaparken Doktor hamileliği düşünmeden üç ay önce gel başlayalım demişti. Ben kendim başlıyorum. Bakalım üç aylık aldım

Cok teşekkür ederim kizlar iyi niyetiniz dilekleriniz icin insallah en kisa zamnda hayirli haberlerle burada buluşuruz bende takvimim diye bi uygulama kullanıyorum adet gunum ne zaman derse o gun sip diye oluyorum ama gösterdiği yumurtlama gunleri belli olmazmis herkese gore degisirmis kimisi erkenkimisi. Gec yumurtluyomus yani demem o ki takvim her zman adet olmadan 14 gun onceyi yumurtlama gunu olarak gösteriyo bu dogru mudur bende tukrukle yapılan ovu testi var ama sabah kalkinca unutuyorum yapmayi amaaan neyse yahu olacagi varsa olir dediginiz gibi yalniz bu kadar yazdiktan sonra bunlari soylemek bi komik oldu dimi

Hayırlısı olsun olacağı varsa oluyor

Bende flu diye bi uygulma indirdim, ben henüz adet düzenimi bilmiyorum olayım bakalım kaç günde olucam. Takvimde yanlıl olabilir en iui ovulasyon idrarla yapılan kitler diye biliyorum canım ama elinde olanları da kullan dene olsun ..

Kızlar ben bugün folikasit aldım. B12 de var içinde. Düşük yaparken Doktor hamileliği düşünmeden üç ay önce gel başlayalım demişti. Ben kendim başlıyorum. Bakalım üç aylık aldım

Tabi canım hem gebeliğe hazırlıyo vücudu, paikolojil olarak da, folidoce ve aspirin almaya devam esiyorum bende kürtajdan önce de içiyodum zaten hala devam ediyorum .. adetten aonra denicem bakalım ne zaman tutarsa artık

Flo adet tarihimi tam tahmin edemiyor yanlış gösteriyor ama yumurtlama gününü Pepapp ile aynı gösteriyor

Tabi canım hem gebeliğe hazırlıyo vücudu, paikolojil olarak da, folidoce ve aspirin almaya devam esiyorum bende kürtajdan önce de içiyodum zaten hala devam ediyorum .. adetten aonra denicem bakalım ne zaman tutarsa artık
İnşalalh tutar bekletmez ben de başladım bakalım inşallah hazırlar vücudumu gebeliğe. Aynen hem doktor da önerdiği için içim rahata olacak

Hangi uygulamayı kullanıyorsun her uygulama doğru olmuyor çünkü

Ovia Fertility kullanıyorum ben. Tamamen çocuk yapmak isteyenler için tasarlanmış bence. Vücut sıcaklığınızdan, akıntınızın kıvamına kadar her bilgiyi işleyebiliyorsunuz. Ben çok memnun kaldım. Denemeye değer.

Ben de indirdim şimdi bi bakayım hele :)

Bata son 7 kaldı... ama hiiiççç belirtim yok normalde adet belirtimin başlaması lazım. Ne adet belirtim başladı ne de hamilelik :)

Yo ilişkiden önce çıkarmıyorsun canım.o ilişkiden önce yapıştırılıp 3 gün falan kalıyor bu kadar zaten.ama ben inanmıyorum ya çok denedim olmadı.

Yo ilişkiden önce çıkarmıyorsun canım.o ilişkiden önce yapıştırılıp 3 gün falan kalıyor bu kadar zaten.ama ben inanmıyorum ya çok denedim olmadı.
İşe yarayan vardır tabi ki ama bize faydası olmaz çünkü herhangi bi sorunumuz yokki onu belimize takınca hamile kalalım, en güzeli bitki cayı içmek hormonları düzenlesin dursun

Hadi yaaa burdan birisi öyle demişti benim de kafam karıştı ben yumurtlama döneminde taktım ilişki sırasında da takılıydı

İşe yarayan vardır tabi ki ama bize faydası olmaz çünkü herhangi bi sorunumuz yokki onu belimize takınca hamile kalalım, en güzeli bitki cayı içmek hormonları düzenlesin dursun
İnsan neyden medet umacagını şaşırıyor gerçekten bi şey vesile olsun diye bakıyor :)

İnsan neyden medet umacagını şaşırıyor gerçekten bi şey vesile olsun diye bakıyor :)
Kız mantıklı vesileler olsun bende denedim yakıyı biliyorsun bi umut ama insan düşününce diyo yakı ne alaka :) Bana bugüne kadar en mantıklısı maydonoz buharıyla bitki cayı geldi , yanı faydasını görmüştüm , akıntı her kadında olan birşey sonuçta ve özellikle benim kürtajdan sonra enfeksiyonum akintim çoğaldı akıntı spermin gidişatını engelliyormuş ya maydonoz ise yarar buda hamile kalmana vesile olur

Ben de yakının mantığını tam olarak anlayamadım ama bizim akraba yumurtalıları zayıf olduğu halde yakı yapıştırıldığı ay hamile kalınca :)) bitki çayı hani çaylar mesela soğan kürü mü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…