Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım çıktımı kan sonucun
Yok cnm sabah sağlık ocağında verdim o yarın çıkarmış, şimdi kadın doğum uzmanına göründüm o da kan rutin testleri vs istedi birazdan vereceğim.. akşama da onlar çıkar heralde.. daha çok erken olduğu için ultrasonla vs bakmadı bi sonraki randevuda inşAllah :)

Dün evleneli tam 9 ay oldu ama yaştan dolayı korkuyorum yaşım 39 inşaallah hepimiz en yakın zamanda hayırlısıyla hamile kalırız

canım ben bu ay tüp bebek sonrası gebe kaldım doğal yoldan yaşım 40 hayırlısı olsun inşallah seninde güzel haberlerini alırız inşallah tez zamanda
amh değerine baktırdın mı canım

Kızlar tüm adet belirtilerini yaşayıp adet olmayan hamişler varmıı kafayı yiyecem bata az kaldı ama yine olmadı bence sabrediyorum ama dayanamıyorum bir an önce anne olmak istiyorum

kaç gün var bata??? kasıklarım ağrıyor evet ama daha olmadım wc ye gitmeye korkuyorum.. bugün olmazsam test almayı düşünüyorum ben de

Ayy okudukça bazen halimize üzülüyorum bazende gülüyorum anneliği bu kadaar çok istiyoruz Allah hepimize nasip etsin inşallah kendimizi çok sıkmayalım stres yapmayalım yalnız böyle dedikten sonra kendimi hiç dinlemiyorum :KK71:
ah canım ya ne kadar haklısın :) Allah herkese nasip etsin isteyen insallah...

canım ben bu ay tüp bebek sonrası gebe kaldım doğal yoldan yaşım 40 hayırlısı olsun inşallah seninde güzel haberlerini alırız inşallah tez zamanda
amh değerine baktırdın mı canım
Hayır baktırmadım ama dr um hormon tahlili yaptı herşey normal dedi birde bende kist vardı soğan suyu içtim içerken patlamış adetten sonra gel dedi dr adet sonrası gittim geçmişti ve yumurtlamıştım

Ay kızlar ben bişey sorucam ya. Şimdi ben adetimi pepap diye bir uygulama var ondan takip ediyordum ama nedense onun gösterdiği tarihte bazen olmuyordum. Bugün başka bir uygulama yükledim (eski bilgilerimi girdim gecen ay adet tarihlerini) ondada yarın olmam gerekiyormus öyle gösteriyor. Sizin kullandiginiz uygulama var mı acaba

Ay kızlar ben bişey sorucam ya. Şimdi ben adetimi pepap diye bir uygulama var ondan takip ediyordum ama nedense onun gösterdiği tarihte bazen olmuyordum. Bugün başka bir uygulama yükledim (eski bilgilerimi girdim gecen ay adet tarihlerini) ondada yarın olmam gerekiyormus öyle gösteriyor. Sizin kullandiginiz uygulama var mı acaba
canım benim her zaman 28 günde bir olur pazartesi günleri gelir son 1 yıldır bu böyle.. o yuzden hic kullanmıyorum uygulama falan

bende de pepapp var da pek iişime yaramıyor açıkcası canım bende..

X