Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaki dediginiz sey tam olarak ne arkadaslar ben ilk defa duydum bunu

canim bebeğin haftasi hesaplanirken son adet tarihin baz alınır.. iliski oldugu gun alınmıyor.. o bakimdan yaklasik 5 haftalik olmasi lazim yani masallah degerlerin cok güzel gorunuyor

Son düzenleme:
canim bebeğin haftasi hesaplanirken son adet tarihin baz alınır.. iliski oldugu gun alınmıyor.. o bakimdan yaklasik 5 haftalik olmasi lazim yani masallah degerlerin cok güzel gorunuyor
Öyle mi canım. Mantığıma oturtamamıştım. Çok sağ ol. Yarın doktora gideceğiz. Değerler iki katına çıktı mi diye bakacak. Keseye de bakarız dedi. 5 haftalık sayılıyorsa görünebilir o zaman..

gorunu insAllah kese ben 5 haftalikken keseyi görmüştüm 2 hafta sonra kalp atisi icin gel demisti o zaman o ara tayin oldugu icin gidememistim 8 haftalikken duyduk kalp atisini.. Rabbim bu duyguyu tekrar yasatmayi nasip etsin

gorunu insAllah kese ben 5 haftalikken keseyi görmüştüm 2 hafta sonra kalp atisi icin gel demisti o zaman o ara tayin oldugu icin gidememistim 8 haftalikken duyduk kalp atisini.. Rabbim bu duyguyu tekrar yasatmayi nasip etsin
Ne güzel canım. :) Aminnn inşallah.

Canım HCG artışı her kadında bir olmaz asgari ve yüksek ortalama esas alınarak haftalık kıstaslar oluşmus gebelik haftası son adet tarihini esas alır

Bizim de sürpriz yumurta olmuştu bebek 6 ay sonra düşünüyorduk ama allahın işi ışte..gelişimi durdugu için 9 haftalık kürtaj oldum 16 gun önce..ilk adeti bekliyorum ve yeni melegim için dua ediyorum..
Çok geçmiş olsun canım rabbim tez zamanda sağlıkla nasip etsin inşallah

Canım Dr güveniyorsan devam et ancak şüphe varsa başka Dr bak derim
Benim tüp bebek sürecinde öğrendiğim 2.5 tan küçük basit kistler adetle atılıyor benim öyle olmuştu

Kızlar bat dündü bugün gelir kırmızılar sanırım

Yaki dediginiz sey tam olarak ne arkadaslar ben ilk defa duydum bunu
Yarabandinin buyugu gibi birsey benim ablamin 3 yil bebegi olmadi hic bir problem olmamasina ragmen anneannem yaki atti beline o ay ablam hamile kaldi.bende bu ay reglim bittikten sonra yaptrdm belime 3 gün kaldi sonra cikardim ama benim pek umudum yok

Kaç tl bu yakı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…