Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya ne kötü bi duygu o dimi bende dün de bugünde yaptım test ama yok umudumu sanırım yitiriyorum

Ya ne kötü bi duygu o dimi bende dün de bugünde yaptım test ama yok umudumu sanırım yitiriyorum
Bilmiyorum bazen olmıcak diyorum ama bazen eşimin gazına geliyorum. Göğsümdeki damarları gösterdim var mıydı önceden ben mi farketmedim dedim yoktu yeni oluşmuş dedi. Bence sen kesin hamilesin bak gör diyor. Ya bilmiyorum anneme de gösterdim bgn hamile olabilirsin diyor ama testler öyle demiyor

Seni o kadar iyi anlıyorum ki benimde gögüs ucum sızlıyo ve rengide koyulaştıı sanki bende eşime sordum o da öyle diyo koyulaştı sanki diye idrar testi yaptım negatif ama cuma günü kan testi yaptırıcam bi ihtimal en azından içim rahat etsin

Bende yarın gelmeZse reglim pzartesiye kadar sabrediyim diyorum ama bunu derken bile adet olacağımı hissediyorum. Diyolar ya ateş yüksek olursa hamilesin düşerse değilsin diye sabah yataktan çıkmadan ölçüyorum 36,5 36,4 arası çıkıyor kafam karışıyor haliyle. Adet olcakmış gibi hissediyor musun sende

Evet ateşimi ölçmedim ama vucut ısımın fazla oldugunu hissediyorum süreklide adet oldum zannediyorum ara ara kontrol ediyorum akıntı var adet yok 19 mayıstı adet günüm hala bişey yok

Evet ateşimi ölçmedim ama vucut ısımın fazla oldugunu hissediyorum süreklide adet oldum zannediyorum ara ara kontrol ediyorum akıntı var adet yok 19 mayıstı adet günüm hala bişey yok
Bende arada yandığımı hissediyorum. Sürekli elim yanağıma gidiyor senin baya geçmiş aslında kanda baktırdın mı? Benimde akıntı geliyor ama yoğun değil arada aha geldi diyip gidiyorum ama yok. Daha önce göğsüm içten içe ağrırdı ama sanki bu sefer farklı işte annem sarıldı bugün aaa nasıl canım acıdı anlatamam. Ama bilmiyorum işte daha önce adet zamanı dikkat etmemiştim. Offff offf

Sanki bendr dikkat etmemişim bi ay öncesini hatırlayamıyorum resmen ya bugun yaptım negatif idrar testi hala da olmadım ateşim üst seviyede eşim sen cok sıcaksın ya elin ayağın yanıyor diyor belkide geciktiği için bu şekildeyim kan da vermedim idrarda negatif çıkınca ama yarında olmazsam cumaya vericem orda negatifi görürsem inanırım belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…