Basit bir konu ama siz ne yapardınız?

Diyeceğim eğer yazarsa ben kendim yazmayı düşünmüyorum. Sadece bu da değil Bana sabah 9da müsaitim ancak diyor evde gece çalışan bir babam var biliyor ama ben sabah gelme deyince sen istemiyorsun beni diyor?? Daha neler neler ama artık tak etti cidden.
Ay sabah 9 da ne isi var? Cani disarda kahvalti yapmak istiyor demek ki arada.

Valla canim ben sinir oldum sana kolay gelsin ama kendini daha fazla kullanirma derim bir ablan olarak

Benim de var öyle bir tane üstelik kendisi evli ben bekarım dimi evinde herşeyi var yap hazırla bir gün De sen çağır ne zamn görüşmek istese ya bizde buluşuyoruz ya diğer arkadaşlarda bir kere kendisi çağırmaz ama ben çağırmasam bile kendini davet ettirir ben de hizmet et dur en son akıllandım dışarıda görüşmekten başka bir şey yapmıyorum

Benim asıl derdim 3 ay boyunca ya da 2 ay neyse.. Hiç mesaj atmaz mesela nadir iletişim kurarız ama buraya gelince de benden buluşma ayarlamamı bekliyor. Hayır bir de ayarlamadım ya sessizce evine dönüyor evinde bana sitem dolu mesajlar atıyor. Neymiş sen beni istemedin sen özlememişsin... Ya ni bu normal değil kesinlikle. Kullan at gibi hissetme sebebim bu.

Söyleyin öyle durumlarda evimi açıyorum vaktimi ayırıyorum böyle düşünmemen gerekiyor diye

Lokanta gibi gördüğü için dedim. Farklı da değil hani. Sen arama Arama çay için beni ara sanki kafe işletiyor gibi hissetmeye başladım. Bir de haber vermeden dönüyor beni çağırmadın ki diyor bana. Hayır zaten geldiği gün yazsa canım minnet derim ne güzel haber verdi der kendim hazırlarım.

Samimiyeti bunlara baplamıyordum başlarda ama artık bir şeyler yolunda değil zaten samimiyet çok da eskisi gibi değil.
Benimde var böyle arkadaşım. Ama dışarıda falanda gorustugumuz için çok takmam ben. Acaba ilevi problemleri mi var ailesi misafir getirmesine falan mı karışıyor?

Benimde var böyle arkadaşım. Ama dışarıda falanda gorustugumuz için çok takmam ben. Acaba ilevi problemleri mi var ailesi misafir getirmesine falan mı karışıyor?
Öyle bir durum yok. Bana hep annem diyor ki Albetis buraya gelsin burada oturun diyor ama istemiyorum diyor. Hani kullanılmış hissetme sebebimin altı boş değil cidden. Ki bana hak verenler de olduğuna göre dışardan da böyle görülüyor gibi.

Benim de var öyle bir tane üstelik kendisi evli ben bekarım dimi evinde herşeyi var yap hazırla bir gün De sen çağır ne zamn görüşmek istese ya bizde buluşuyoruz ya diğer arkadaşlarda bir kere kendisi çağırmaz ama ben çağırmasam bile kendini davet ettirir ben de hizmet et dur en son akıllandım dışarıda görüşmekten başka bir şey yapmıyorum
Ben de öyle yapacağım. Kafe işletir gibi arkadaşlık mı olur cidden bunaldım. Son raddeye dünkü mesajıyla geldim yoksa kuzu kuzu yine bana gelirdi.

Bir tarafım da haksızlık mı yapıyorum diyor ondan vicdan yaptım durduk yere de konu açtım.

Ben de öyle yapacağım. Kafe işletir gibi arkadaşlık mı olur cidden bunaldım. Son raddeye dünkü mesajıyla geldim yoksa kuzu kuzu yine bana gelirdi.

Bir tarafım da haksızlık mı yapıyorum diyor ondan vicdan yaptım durduk yere de konu açtım.
Hayır hiçte haksızlık yapmıyorsun bırak birazda kendisi vicdan yapsın da düşünceli olsun incelik öğrensin böylesine yüz verdikçe tepene çıkıyor ben öyle dost ayağına çok kazık yedim biraz kendini çekince hiçte oralı olmuyorlar Çünkü yüz Yok

Öyle bir durum yok. Bana hep annem diyor ki Albetis buraya gelsin burada oturun diyor ama istemiyorum diyor. Hani kullanılmış hissetme sebebimin altı boş değil cidden. Ki bana hak verenler de olduğuna göre dışardan da böyle görülüyor gibi.
O zaman zarf atacaksınız şimdi ona, canım hoşgeldin bu ara bizim ev musait değil gelen giden çok bende kaçacak yer arıyorum size geleyim musaitsen.. Gibi. Reddederse ona gore kestirip atarsiniz

Değilim de ben özlüyorum hoş beş etme derdindeyim o ise sanki başka sebeple geliyor gibi. Bugüne kadar kaç kere kendime kızdım düşüncelerim için ama artık kabak tadı verdi işte.
Ne için geliyor olabilir bedava yemek ve wifi mi :KK53:

Anlamadığım nokta arkadaşınız tam olarak neyinizi kullanıyor? Normal zamanda arayıp sormaz, şehrinize gelince buluşmak için mesaj atar, buluşur çay kahve içer ayrılırsınız (size bile gelse), ne var ki bunda "kullanılıyorum" durumuna girecek? Dönüp dönüp tekrar okudum, dedim acaba bi yeri mi kaçırıyorum diye. Bu durumdan rahatsız olabilirsiniz ama kullanılmak durumu bence aşırı saçma olmuş, yani ne çıkarı var ki?

Aynen öyle hissediyorum. Ev buluşması öyle pasta börek olmadan da olmuyor. Beni yeme içme yani lokanta gibi görüyor sanki.

Haklısın yeme içme bir yere kadar ama insanında apaçık keriz yerine konmasında bambaşka bir enayilik olsa gerek demekki arkadaşın sadece kendine can sıkıntısından kurtarmak için senin evi eğlence mekânı sende güzel servis yapan garson olarak kullanıyor ya çok düşüncesiz ya çok düzmeceli bir kişiliği var her halükârda ev senin evin ancak sen müsaade edersen o evin içine çöreklenebir ve beleşe otlanabilir herşeyin bir sınırı vardır kim aşarsa artık o sınıra kocaman duvarlar örülmelidir bu benim fikrim kolay gelsin sizede

Anlamadığım nokta arkadaşınız tam olarak neyinizi kullanıyor? Normal zamanda arayıp sormaz, şehrinize gelince buluşmak için mesaj atar, buluşur çay kahve içer ayrılırsınız (size bile gelse), ne var ki bunda "kullanılıyorum" durumuna girecek? Dönüp dönüp tekrar okudum, dedim acaba bi yeri mi kaçırıyorum diye. Bu durumdan rahatsız olabilirsiniz ama kullanılmak durumu bence aşırı saçma olmuş, yani ne çıkarı var ki?
İyi niyet suistimali de kullanılmaktı en son bildiğim. Arkadaşlar tek taraflı oluyorsa o ayrı tabii.

Bazen yüzüne vurmak gerekiyor ki karşıdakide artık anlasın seninde neden istemediğini

İyi akşamlar hepinize. Arkadaş mevzusu ama okur musunuz ben haksızlık mı ediyorum acaba?

Benim bir arkadaşım var şehir dışına evlendi. Ailesi ise burada oturduğum şehirde. 2 ayda bir kez falan geliyor e haliyle biz de buluşuyoruz tabii.

Ama artık kendimi enayi hisseder oldum. Biz genelde ev buluşması yaparız, kafe veya park yerine evlerde takılırız. Neyse bu arkadaş şehir dışından geldiği güne kadar ne arar ne sorar geldiğinin ertesi günü mesaj atıyor. İşte ben geldim canım falandiye.

Bunu altındaki mesajı da hep ben alıyorum. Yani diyor ki beni çağır da buluşalım temalı bir mesaj. Asla kendisi çağırmıyor. Sürekli her gelişinde bende oluyoruz. Ya tamam gelsin hoş gelsin ama artık enayi konuma koyar gibi geliyor beni. Mesela 2 gün önce gelmiş ama bana geldiğini dün söylüyor. Çünkü müsait ve çağırırsam gelmeye hazır.

Haksız mıyım ya? Bir de böyle ufak hesaplar yapan biri inanın değilim. 3 yıldır evliyse hep bendeyiz hep de benden buluşma ayarlamamı bekliyor. Ayalarmadığım zaman da sen istemedin görüşmeyi ben de döndüm diye mesaj atıyor. Olacak iş mi bu ya?

Dünden beri mesajına dönmedim sinir oldum da. Haksızlık mı ediyorum sizce?

11 yıldır farklı şehirdeyim, bunun son 3 yılıdır evliyim. Benim de böyle yakın bir arkadaşım var. Ben uzakken arada bir telefonlaşırız mesajlaşırız (çok sık değil)
Ben geldiğimde de genelde ben giderim onlara. Çağırdığım da oluyor tabi ama ben gidiyorum diye alınmaz.
Evlendikten sonra geldiği yer onun annesinin evi, yani o psikolojiye girmiş olabilir. Ben de annemdeyken birini çağıracağım zaman çekinirim

Sabah kalkıp evine gidip sürpriz yapın . Evli barklı kadın bu saate kadar uyur mu de :KK48:
Bir çay koy da içelim de açlıktan midem kazındı.

Haklısın yeme içme bir yere kadar ama insanında apaçık keriz yerine konmasında bambaşka bir enayilik olsa gerek demekki arkadaşın sadece kendine can sıkıntısından kurtarmak için senin evi eğlence mekânı sende güzel servis yapan garson olarak kullanıyor ya çok düşüncesiz ya çok düzmeceli bir kişiliği var her halükârda ev senin evin ancak sen müsaade edersen o evin içine çöreklenebir ve beleşe otlanabilir herşeyin bir sınırı vardır kim aşarsa artık o sınıra kocaman duvarlar örülmelidir bu benim fikrim kolay gelsin sizede
Teşekkürler. Daha çok detay vardı
11 yıldır farklı şehirdeyim, bunun son 3 yılıdır evliyim. Benim de böyle yakın bir arkadaşım var. Ben uzakken arada bir telefonlaşırız mesajlaşırız (çok sık değil)
Ben geldiğimde de genelde ben giderim onlara. Çağırdığım da oluyor tabi ama ben gidiyorum diye alınmaz.
Evlendikten sonra geldiği yer onun annesinin evi, yani o psikolojiye girmiş olabilir. Ben de annemdeyken birini çağıracağım zaman çekinirim
Benim durum farklı yalnız. Bir sürü detay var aralarda yazdım. Kullanılıyor hissi boş değil yani.

X