Basit bir konu ama siz ne yapardınız?

Albetis

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2017
449
854
İyi akşamlar hepinize. Arkadaş mevzusu ama okur musunuz ben haksızlık mı ediyorum acaba?

Benim bir arkadaşım var şehir dışına evlendi. Ailesi ise burada oturduğum şehirde. 2 ayda bir kez falan geliyor e haliyle biz de buluşuyoruz tabii.

Ama artık kendimi enayi hisseder oldum. Biz genelde ev buluşması yaparız, kafe veya park yerine evlerde takılırız. Neyse bu arkadaş şehir dışından geldiği güne kadar ne arar ne sorar geldiğinin ertesi günü mesaj atıyor. İşte ben geldim canım falandiye.

Bunu altındaki mesajı da hep ben alıyorum. Yani diyor ki beni çağır da buluşalım temalı bir mesaj. Asla kendisi çağırmıyor. Sürekli her gelişinde bende oluyoruz. Ya tamam gelsin hoş gelsin ama artık enayi konuma koyar gibi geliyor beni. Mesela 2 gün önce gelmiş ama bana geldiğini dün söylüyor. Çünkü müsait ve çağırırsam gelmeye hazır.

Haksız mıyım ya? Bir de böyle ufak hesaplar yapan biri inanın değilim. 3 yıldır evliyse hep bendeyiz hep de benden buluşma ayarlamamı bekliyor. Ayalarmadığım zaman da sen istemedin görüşmeyi ben de döndüm diye mesaj atıyor. Olacak iş mi bu ya?

Dünden beri mesajına dönmedim sinir oldum da. Haksızlık mı ediyorum sizce?

Net kavrayın diye ekleme yapıyorum: bu arkadaş bana buraya gelene kadar ne arar ne sorar ama kendi evinde neti yok diye bana dizi indir diye mesaj falan atar. O gelene kadar indirecekmişim ben o diziyi. Ama nasılsın demek yok? Hani kullanılmak dediğim her açıdan suistimal ediyor. Pinti veya fesat bir arkadaş gibi görünsem de bazılarınıza samimiyetle söylüyorum öyle biri değilim.

Son düzenleme:
İyi akşamlar hepinize. Arkadaş mevzusu ama okur musunuz ben haksızlık mı ediyorum acaba?

Benim bir arkadaşım var şehir dışına evlendi. Ailesi ise burada oturduğum şehirde. 2 ayda bir kez falan geliyor e haliyle biz de buluşuyoruz tabii.

Ama artık kendimi enayi hisseder oldum. Biz genelde ev buluşması yaparız, kafe veya park yerine evlerde takılırız. Neyse bu arkadaş şehir dışından geldiği güne kadar ne arar ne sorar geldiğinin ertesi günü mesaj atıyor. İşte ben geldim canım falandiye.

Bunu altındaki mesajı da hep ben alıyorum. Yani diyor ki beni çağır da buluşalım temalı bir mesaj. Asla kendisi çağırmıyor. Sürekli her gelişinde bende oluyoruz. Ya tamam gelsin hoş gelsin ama artık enayi konuma koyar gibi geliyor beni. Mesela 2 gün önce gelmiş ama bana geldiğini dün söylüyor. Çünkü müsait ve çağırırsam gelmeye hazır.

Haksız mıyım ya? Bir de böyle ufak hesaplar yapan biri inanın değilim. 3 yıldır evliyse hep bendeyiz hep de benden buluşma ayarlamamı bekliyor. Ayalarmadığım zaman da sen istemedin görüşmeyi ben de döndüm diye mesaj atıyor. Olacak iş mi bu ya?

Bence haklısın

Birşeyler hissetiysen haklısın canım.insan hissediyor zaten.simdi yazdıklarından biz ne var bunda diyebiliriz ama insan hisseder,mesafe koy bosver yahu,cevap verme.
Aynen öyle hissediyorum. Ev buluşması öyle pasta börek olmadan da olmuyor. Beni yeme içme yani lokanta gibi görüyor sanki.

Altı üstü bir çay yada bir kahve yapacaksınız. Benimde bir arkadaşımın evi müsait olmadığı için (hasta babası var) hep annemlerin evinde bulusurduk. Ben evlendim halen annemlerde buluşuruz (bende sehirdisina taşındım). Beni neden cagirmadi falan diye düşünmem. Düşünüp gelmesi araması yeter. Bir kek cirparsin en fazla. Zaten kızcağız evlenmiş gitmiş , istesende gelemez fazlada. Ama sen anladığım kadarıyla bu kızdan hoşlanıyorsun yoksa seni rahatsız etmezdi gelmesi, aksine sevsen mutlu olurdun. Şimdi iki çocuğum var kimseye gidemiyorum, arkadaşlarım geliyor hep.

Altı üstü bir çay yada bir kahve yapacaksınız. Benimde bir arkadaşımın evi müsait olmadığı için (hasta babası var) hep annemlerin evinde bulusurduk. Ben evlendim halen annemlerde buluşuruz. Beni neden cagirmadi falan diye düşünmem. Düşünüp gelmesi araması yeter.
Yok iş o boyutu atladı bizde. 2 veya 3 ay mesaj atmasın gelince arasın sorsun. Samimi gelse başımın üstüne.

Aynen öyle hissediyorum. Ev buluşması öyle pasta börek olmadan da olmuyor. Beni yeme içme yani lokanta gibi görüyor sanki.
Bak bence cevap vereceksen "hoşgeldin canım ben de cok bunaldım evde, duvarlar üstüme geliyor size geleyim ben müsait bi zamanda haber ver de kafam dağılsın biraz" de.

Bak bence cevap vereceksen "hoşgeldin canım ben de cok bunaldım evde, duvarlar üstüme geliyor size geleyim ben müsait bi zamanda haber ver de kafam dağılsın biraz" de.
Bahane bulur mutlaka. Yorgunum falan yazmış zaten mesajın sonuna. Ya böyle anlatınca yemesi içmesine takıyor gibi görünmek istemiyorum. Öyle biri değilim. Çok istese o görmek istemez mi beni? Organizatör gibi hep ben hep ben.

dışarıda buluşmayı teklif edin..
a hoşgeldin bende çok bunalmıştım bu aralar şurda buluşalım hem nefes almış olurum de.
Ay en temizi o olur galiba ama evde rahat ediyoruz der her zaman. ondan zaten benden çağırmamı bekleyip duruyor. Ben çağırmadım ya yarın döner geri sitem dolu mesaj atar. Biliyorum çünkü.

Ne zaman çağırıyosun beni de ? Çağırmazsa sen istemedin görüşmeyi de

X