BANA BİR YOL GÖSTERİN EVİMDEN SOĞUDUM.

En iyisi giriş kat bir eve yaşının.çocuk doğa doya hoplasın zıplasın

O komşularınızın cocugu yok mu. Ki illaki vardır. Buyuyene kadar gece hic mi uyanmamislar sabah aglamamislar ktize girmemişler. Insalnlarin bu kadar anlayissiz olmasini anlamıyorum. Suan 1 yasindan kucuk bebegim var gece sayisiz uyanir hemen giderim yanına ama duyuyirlardir ben de onların bebeğini duyuyorum kavgalarını çocuklarının kardesler arası tartismalarini. Benim bebegim onlari uyandırıyor olabilir onlarin gurultusu de benim bebeğimi uyandırıyor yapacak bisey yok ne ben onlara bisey diyorum ne onlar bana. Mutfak olayi da çok sacma. Misafirin gec saatte gidince toplayamazsin sabah khvalti hazirlayamiyorsun. Onlar da keyiflerine bu kadar düşkünse bi zahmet taşısınlar yatak odasını

Çocukla zordur anlıyoruz ama siz haklısınız diyemem. Çocuğunuza farklı yaklaşım gösterin, apartmanda oturuyorsanız başkalarını rahatsız etmek doğru değil. Sakin olmayıp napıcaksınız? Haksız durumda olan sizsiniz bir de üste mi çıkmayı düşünüyorsunuz. Durumunuz zor tabi ama çocuğunuzla başa çıkmanın yolunu bulun.

Sizin apartmanı yapan müteahhit kör olmuş sanırım.
Mutfağın altında mutfak olur.Yatak odası işlevinde oda olmaz.
Bence de evden taşının herşey tamam olsa mimarisi hatalı
Bu zamanda biraz tolerans göstermeliyiz birbirimize.Ne olmuş 9 da çocuğunuz size seslendiyse 6-7 değil ki.9 uygun bir saat.
Bizim apartmanda mesai 7 de başlıyor.Ust komşumun 2 çocuğu sağ olsun
İdare ediyorum.Ne yapsın çocuklar bu zamanda

Komsulariniza kizmaniz yersiz cunku anlattığınıza göre oldukça ılımlı yaklaşıyorlarmis çıkardığınız gürültülere. Müstakil bir eve taşınmak sizin için daha iyi olur çocukta bahçesinde oynar enerjisini atar. Belki evcil bir hayvan alinir. Yada giriş kat bahçe içi site içinde alt komşu derdiniz olmaz. Ama cocugunuz çok hırçın ve sürekli mızmızlanıyorsa belki anlatmak istediği bir sıkıntısı vardır pedagog yardımı alabilirsiniz

Dikkat ediyorsanız, stres yapmanızı gerektirecek bir durum yok.

Çocuğunuzu çok kısıtlıyorsunuz bence. Kahvaltı yaptırmayıp bekletmek çok fazla. Tam tersi durum olsa diyelim, onlar sizi rahatsız etmemek için bu kadar özen gösterirler mi? Sanmam.

Eğer maddi olarak sizi çok zorlamayacaksa bahçe katı bir eve taşınıp çocuğunuzun özgürce oynamasını sağlayın derim.

Bu binayı yapan usta inşallah olur hasta.
Haklılar ama sen daha fazla haklısın, azcik idare ediversinler ben komşuma bi kere çıktım , çocuk hiç bişey yapamıyorum durduramiyorum dedi bi daha da çıkmadım kadın da haklı elini kolunu mu bagliycak çocuğun.

Küçük çocuğu olana gürültü yapıyorsunuz demek şımarıklık,
Nana biri şikayet etse yüzüne bir tane yumruk geçirmek içimden geçerdi o dönem zaten sıkıntılı birde böyle anlayışsız kendini birşey sanan insanların etrafta olması insanı hep mutsuz ve huzursuz yapar bu tiplerdense her yerde ortaya çıkar çok bilmiş, kibirli kendini bir b... sanan

Cocuk tabii ki ses yapar ama bu komsunun uyanmasına sebep oluyorsa normal bi ses degildir. Rahatsız olunması gayet normal

başkasına siz bizden ne istiyorsunuz diye cemkirceginizr cocugunuza odaklanın... boyama ve basit puzzlelar ( 10 lu gibi )yapabilir.

merhaba .Üst katımda 55 yaşında ve 80 yaşinda iki kadın yaşıyor.Yaşlı teyze gecenin 3ü beşi farketmiyor bastonunu düşürüyor.Uykudan sıçrayarak kalktığım çok olmuştur.Bide başka bir komşunun 4 yaşındaki kızı surekli sabah 8 den gece 12 ye kadar evlerinde.55 yaşındaki kadınla beraber saklambaç oynuyolar tepemde sürekli ama sürekli bir koşturmaca.Daha bitmedi çocuk gece es kaza 11 de evlerine giderse kadın süpürgeyi açıyor kazıya kazıya bir saat ev süpürüyor.Bu döngü sürekli böyle devam ediyor.Benim oglum ünv.sınavına hazırlanıyor.Ben 47 yaşında bisürü kronik hastalık sahibi insanım.Güzellikle söyledim kaç kez bişey değişmedi.Ev kendimizin daha borcunu ödüyoruz.İdare etmeye çalışıyoruz ne yapalım.Kavga edemiyoruz bagırıp çagıramıyoruz ya sabır diyoruz yani.

Ya sizede uzuldum acaba cocuk daha mutlu olsun diye bir pedagoglami gorusseniz
Bizim aramizdan sokak gecen karsi binadaki ikizler gibi olamaz ya.
Balkona cikip sure tuttum 20 dk ciglik atan oy pasam oyunmu oynuyormus gibi bir tavir goren gece 2 ye kdr uyumayan yazin micirin ustunde 8 saat bisiklet suren kopegime kufredip tas atan onuda delirten asla uyarilmayan asla egitilmeyen cocuklar
Artik komsular cikip yine niye bagiriyosun bi sus diyorlar
Anne babaya ne demeli nasil uyarilmali bilmiyoruz daha once jandarmali tasli sopali kavga cikmis
Aklima aktivite kitaplari oyun hamurlari kinetik kum gibi seyler geldi
Sabah ayrilmalari icinde pedagog yol gosterir belki
Mutfak alti yatak odasi yapanin aklina sasayim

Valla al benden de o kadar ben de çocuğum doğduğundan beri aynı durumdayım bıktım usandım vallaha
uyarmaktan çocuğumla ilişkim bozuldu
Benim ki de 3 yaşında ve bir dinlese 3 dinlemiyor . İnsanlar kendileri hiç çocuk büyütmemiş gibi şakayla karışık sürekli eleştiriyorlar . Ben de evimi hiç seviyorum bu sebeplerden .

Bu kapıda vedalaşma olayını değiştirin.
Mesela dış kapının ağzında uğurlama şeklinde değil de oturma odasının kapısından uğurlayın vedalasin birbirinizle , oturma odasının kapısını kapatın direkt çıkın evden,
Kapı ağzında vedalasmak evet gürültüyü yankıdan 2 katına çıkarıyor. Buna erken kalkan oglumdan aşinayım.

Boyle sabahları ters kalkan cocugu olmayan kimse sizi anlayamaz 3.5 yasinda aynılarını yasiyorum. Kimseyi de kinamadim ama zor cocugum var

Komşularımın gözünü seveyim. Herkes birbirini idare eder bizim binada. Kimse cocuk agladi koştu diye şikayet etmez.
Tek tahammül edemediğimiz erken veya geç saatlerde çalışan matkap sesleridir.
Allah komsunun da hayırlısını versin.

Ne kadar kötü kendi evinizde rahat hareket edemez olmuşsunuz. Ben olsam tabi makul olmaya çalışarak istediğim saatte kahvaltımı yapardım o kadar da narin olmasınlar ya. İşten geliyorum gece bulaşık makinesi açıyorum makine sesi, sabah boşaltıyorum mecbur tangır tungur ediyo 7buçuk ta kahvaltı ediyorum çocuğum yok ama bunlar bile yeter empati kurduğumda benim yapabileceğim ne var bunda odasının yerini değiştirsin o zaman.

Ben de alt komşu sorunu yaşıyorum evden soğudum ben de gerçekten.Su an ailecek covid olmuşlar, karantina bitince büyük ihtimalle karakolda alacaklar soluğu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…